Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Sypialnia wzbogacona o praktyczne elementy

Szukasz pomysłu na sypialnię? Przed kupnem i zagospodarowaniem sypialni warto nie tylko wybrać meble według designu, ale również są ważne praktyczne aspekty wyposażenia sypialni. Warto zapytać sprzedawcę o bliższe informację i funkcję jakie oferują obecne sypialnie. Kluczowa jest powierzchnia do spania i układ wnętrza szafy. Oferta jest duża, ale dla mebli szczególnie dotyczy porzekadło: mierz dwa razy, tnij raz. 

 

Wybieramy łóżko podwójne 

Przedstawiamy Państwu łóżko podwójne z kolekcji Bridge i szufladę z możliwością ustawienia po obu stronach łóżka. W kolekcji są także dwie szuflady, które również można ustawić po obu stronach łóżka. Cena łóżka obejmuje oświetlenie LED, praktyczne półki w postaci kieszeni umiejscowionej w czole łóżka i stelaż. Powierzchnia do spania ma klasyczny rozmiar dla materaca 160x200 cm. Kolekcja mebli Romy posiada także łóżko jednoosobowe, stolik nocny i komodę. Przyjemny i naturalny odcień w imitacji dębu. Materiałem jest płyta laminowana z łatwym utrzymywaniem i w dostępnej cenie. 

 

                    Łóżko podwójne Bridge   

 

 

Najczęściej kupowanym rozmiarem łóżka do sypialni jest 160x200 cm. Jest idealny dla par. Oferta podwójnych łóżek w tym rozmiarze jest największa. W tej kategorii są dostępne łóżka w nowoczesnym designie, stylowe lóżka, łóżka z płyty laminowanej, z płyty MDF lub z litego drewna. W podwójnych łóżkach są popularne półki i nadbudowy. W małych pomieszczeniach jest cenny każdy centymetr, dlatego są różnego rodzaju schowki w łóżku przydatne. 

 

                               

 

W nadbudowie łóżka jest często wbudowana ładowarka do smartphonów. Popularne są także nadbudowy dla pościeli i dla książek. Obecne nowoczesne meble mają w swoich kolekcjach mnóstwo praktycznych i stylowych elementów, które umożliwiają w pełni zagospodarować przestrzeń w sypialni. Sypialnia ma być przyjemnym miejscem bez nadmiaru mebli. Na trend małych mieszkań reagują producenci i produkują praktyczne meble do sypialni.