ceneo
Obsługa klienta: +48 796 693 889 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
Meble francuskie
0
0 zł
Koszyk jest pusty
0

Nie zrobisz dobrego wrażenia dwa razy. Zrób dobre wrażenie u swych gości zjawiskowym przedpokojem.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Twoja łazienka zasługuje na to, żeby wyglądać tak pięknie, jak Ty. Uczyń swoją łazienkę prześliczną.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Coś tak przyziemnego, jak meble do przechowywania rzeczy, również mogą być piękne. Wejdź i przekonaj się.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Sypialnia, pokój studencki Vision

Producent: Alsapan
Kod: ALP0038-2017
3 325 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Kolor: dąb cork
Łóżko: 146x75x195 cm
Dostawka: 238x203x52 cm
Komoda: 130x74x43 cm
Komoda 3 sz: 46x96x43 cm
Obciążenie: 120 kg / 1 osoba
Powierzchnia spania: 140x190 cm
Cena łóżka: z szufladą i stelażem
Materiał: płyta laminowana 15-22 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Pomysłowy zestaw do małych pomieszczeń 

Przedstawiany zestaw do aranżacji sypialni dla singli lub pokoi studenckich, przeznaczony jest zwłaszcza do małych pomieszczeń. Łóżko z praktyczną szufladą dodatkowo posiada obszerną dostawkę, z powodzeniem zastępującą szafę. Dostawka oferuje naprawdę sporo przestrzeni do przechowywania ubrań i drobnych części garderoby, oraz półki do odkładania. Konstrukcja dostawki umiejętnie wykorzystuje przestrzeń nad łóżkiem, zajmując minimum dodatkowej powierzchni. Rozwiązanie wręcz idealne do małych pomieszczeń. Łśko oferuje, komfortową dla jednej osoby, powierzchnię spania 140x190 cm.

Ze względu na zastosowane łóżko, zestaw ten przeznaczony jest dla singli lub studentów. Co prawda kolekcja Vision zawiera również typowe łóżko podwójne pod materac 160x200 cm, ale do tego łóżka nie można zastosować dostawki, ale należy skorzystać z tradycyjnej szafy i stolików nocnych. Wszystkie meble przedstawianego zestawu dostępne są również jako pojedyncze elementy. Prezentowany zestaw można oczywiście dowolnie uzupełniać lub zmieniać przy pomocy pozostałych elementów kolekcji Vision. Identyczny zestaw można również zamówić w jaśniejszym odcieniu. Materaiłem do produkcji jest płyta laminowana. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji.


Aldo Info: do zamówienia identycznego zestawu w jasnym odcieniu cypress, wystarczy taką informację wpisać w pole uwag na końcu formularza zamówienia 


W skład zestawu wchodzą:

- łóżko pod materac 140x190 cm
- stelaż
- szuflada z przodu łóżka
- dostawka nad łóżkiem
- komoda z czterema szufladami
- komoda z sześcioma szufladami
Alsapan
Francuski producent Alsapan posiada od razu kilka hal produkcyjnych, w których koncentruje się na podstawowe aspekty wyposażenia wnętrz. Producent respektuje indywidualność jednostki, dlatego kładzie wielki nacisk na design. Producent był jednym z pierwszych, wprowadzających system połączeń (i montażu) ALSACLIP, czyli sytem montażu bez potrzeby stosowania elementów łączących. Meble łączone są przy pomocy specjanlnie ukształtowanych mocowań, które wystarczy zasunąć do siebie. System usprawnia montaś i pozwala również na demontaś i ponowną montaż. Producent zaliczany jest do czołowych producentów francuskich. Koncentruje się na produkcji mebli dla dzici i dorosłych, oraz uczestniczy w programie racjonalnego wykorzystywania surowców, oszczędnego dla środowiska.

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera

Oferty maksymalnie 2x w miesiącu.
Możesz zrezygnować w każdym momencie.