Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Stoły wielofunkcyjne, nowy rozmiar w aranżacji wnętrz

Rok co rok producenci zaskakują nas pomysłowością wielofunkcyjnych rozwiązań. Czasami aż trudno uwierzyć jak uniwersalny może być jeden jedyny mebel i na ile różnych sposobów można go wykorzystać. Przyzwyczailiśmy się już do naprawdę wielofunkcyjnych konstrukcji łóżek dziecięcych, obejmujących biurka, szafy, przestrzenie do przechowywania czy dodatkowe miejsca do spania. W tym roku jednak pojawiło się kilka wielofunkcyjnych konstrukcji nawet u tak prościuteńkiego mebla jakim jest zwykły stół. Stoły z których w prosty sposób stworzymy biurko czy toaletkę są dla nas przyjemnym zaskoczeniem. W ofercie znajdują się również kombinacje biurka i mini barku. Właśnie te i podobne konstrukcje chcemy Państwu przedstawić w dzisiejszym artykule. Czytelników regularnie zaglądających na nasze strony nie zaskoczy, że autorem tych konstrukcji jest francuski producent. Zwłaszcza dla właścicieli małych wnętrz , takie rozwiązania będą zapewne cennym źródłem inspiracji.

 

 

Biurko nie tylko do pisania

Zaczniemy modelowym przykładem małego pomieszczenia w którym potrzebne nam jest biurko, ale brakuje nam przestrzeni do jego ustawienia. Praca na laptopie w łóżku może być nawet przyjemna, ale na dłuższą metę nie za bardzo się sprawdza, zwłaszcza kiedy pracujemy codziennie. Francuski producent przedstawia od razu kilka rozwiązań tego problemu. W ofercie tego producenta znajduje się stół, który w bardzo prosty sposób możemy zmienić na biurko. Istnieje też możliwość stworzenia mini barku z biurka, czy stworzenia z mini barku dodatkowego blatu roboczego w kuchni, w zależności od ustawienia stołu. Wspominana transformacja mebli dzięki przemyślanej konstrukcji jest bardzo szybka i bardzo prosta.

Na pierwszym z dołączonych zdjęć widoczny jest stół Eten. W bardzo prosty sposób, bo przez zwykłe podniesienie części blatu, zmienimy zwykły stół w praktyczne biurko. W praktycznym schowku pod blatem możemy również przechowywać materiały i dokumenty z których potrzebujemy czerpać podczas pracy. Schowek gwarantuje dostateczną przestrzeń nawet do przechowywania laptopa. Ze względu na praktyczność i uniwersalność mebla, zaskakujący jest jego design z elementami stylu retro. Wynikiem jest elegancki retro stół z możliwością nowoczesnego wykorzystania. Kolejnym przykładem wielofunkcyjnego zastosowania stołu jest konstrukcja umożliwiająca przemianę zwykłej komody na komodę z dodatkowym blatem roboczym w kuchni lub na pełnowartościowe biurko. Mebel można też wykorzystać jako kombinację stołu i minibarku. Część stołu tworzona półkami jest ustawiona bezpośrednio na podłodze, a druga ruchoma część posiada kółka dla prostej manipulacji. Aranżacja małych wnętrz z wykorzystaniem mebli francuskiego producenta staje się znów o trochę prostsza.

W zasadzie to jeden prosty mebel możemy wykorzystać w zastępstwie kilku mebli takich jak stół, biurko, komoda czy nawet mini zestaw kuchenny. To kolejne z rozwiązań do małych wnętrz tego producenta.

 

 

Biurka nowej generacji

Nawet u biurek wykorzystywanych tylko i wyłącznie jako biurka, również dochodzi do ciekawych zmian konstrukcyjnych. Nie należą do rzadkości biurka z podświetleniem LED, czy z integrowany mi gniazdami USB do ładowania smartfonów czy tabletów. Ten właśnie trend w przyszłości będzie raczej przeważającym, a nas cieszy, że już dzisiaj możemy państwu zaoferować takie właśnie rozwiązanie. Bo takim jest, biurko przedstawione na zdjęciu poniżej.

 

                                                                             

Ogólnie wielki nacisk kładziony jest na elastyczność ofert i możliwość samodzielnego wyboru. Tak właśnie jest u przedstawionego biurka, kiedy to dam klient podczas montażu decyduje z której strony będzie się znajdować szafka z półkami. Współczesne biurka oferują swoim użytkownikom większy komfort pracy, a konstrukcje są lepiej dostosowane do aktualnych wymagań klientów. Mamy nadzieję że spodobały się Państwu przedstawione przez nas dzisiaj nowości i że dzisiejszy artykuł posłuży jako źródło inspiracji podczas wyboru rozwiązań według Państwa aktualnych zapotrzebować.