Stolik toaletowy Estelle jackson oak

Producent: PRS
Kod: PRS008-2021
  • toaletka, biurko w jednym
  • lustro w cenie toaletki
  • francuski producent, który rozumie potrzeby zarówno kobiet, jak i dziewcząt
  • przegubowy podział przestrzeni do przechowywania, materiał, laminat

Oferujemy dostawę do Was w ciągu 4 tygodni
1 232,38 zł

Dane produktu

Wysokość (cm): 115 cm
Szerokość (cm): 91,5 cm
Głębokość: 48 cm
Waga: 23 kg
Ilość paczek: 1 szt.
Kolor: Jasny dąb
Materiał: płyta laminowana 15-22 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy

Toaletka Estelle, idealna dla młodej dziewczyny i dorosłej kobiety

Elegancka, jak tylko od francuskiego producenta, może być. Któż inny rozumiałby toaletkam bardziej niż Francuzi, którzy słyną ze swojej elegancji i wdzięku i słusznie zaliczają się do najlepszych na świecie, nie tylko w projektowaniu wnętrz, ale także w kosmetyce. Również na naszej stronie internetowej, w ekskluzywnej reprezentacji, znajdziecie Państwo szeroki wybór różnych wzorów toaletek. Przedstawiamy Wam toaletkę z kolekcji Estelle, która ze względu na design sprawdzi się również w mniejszym wnętrzu. Minimalistyczne linie są widoczne na zdjęciu, a jednocześnie oferują młodej dziewczynie lub kobiecie wszystko, czego potrzebuje do urody.

Z toaletki możesz skorzystać w sypialni i oczywiście również w pokoju dziewczynki. A nastoletnim dziewczynkom szczególnie spodoba się ten mebel, toaletka to zdecydowanie bardzo odpowiedni i nietradycyjny prezent. Kupując toaletkę każdy z Was dostanie wydzielone schowki, lustro, ale w razie potrzeby także miejsce do pisania, przygotowania do szkoły. Kupując toaletkę dostaniesz uczennicę i biurko dla uczennicy dziewczynki w pokoju dziecięcym. Idealne rozwiązanie, które nie zajmuje dużo miejsca i otrzymujesz dwa rodzaje mebli.

Meble Aldo, design, którego nie znajdziesz nigdzie indziej

Posiadanie wyłącznej reprezentacji ze strony danych producentów i nie musi to być tylko francuski producent łóżka piętrowego Bibop, ale także np. przedstawicielstwo hiszpańskiego producenta, solidna firma ma dla Was pewną wagę. Wyłączne przedstawicielstwo nie jest łatwe do uzyskania i jako sprzedawca mebli bardzo cieszymy się, że możemy się nim pochwalić u kilku producentów. Dodatkowo ekskluzywna reprezentacja dla Ciebie jako klienta ma urok, że Twoje wnętrze będzie oryginalne i nietradycyjne. Ekskluzywna reprezentacja dotyczy również pięknych projektów, których klienci potrzebują dla Ciebie i staramy się to robić od kilku lat. Meble z duszą, meble z temperamentem, meble Aldo.

Parisot
Grupa Parisot powstała we Francji w 1936 roku, kiedy to Jacques Parisot rozpoczął produkcję mebli, które łączyły w sobie nowoczesny design z tradycyjnym rzemiosłem, w którym przede wszystkim liczy się jakość. Obecnie, Parisot produkuje meble wg. europejskich standardów, z naciskiem na trwałość i bezpieczeństwo. Meble dla dzieci tego producenta, spełniają rygorystyczne europejskie normy bezpieczeństwa. Są również proste w montażu dzięki bardzo szczegółowej instrukcji, a płasko pakowane paczki zapewniają łatwy transport.

Produkty podobne

Stolik toaletowy z lustrem i oświetleniem Sweet

Stolik toaletowy z lustrem i oświetleniem Sweet

Oferujemy dostawę do Was w ciągu 4 tygodni
3 121,66 zł
Szafka ubraniowa Glamour

Szafka ubraniowa Glamour

Oferujemy dostawę do Was w ciągu 4 tygodni
2 008,55 zł
Śledz nas w mediach społecznościowych