ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Stolik telewizyjny Travis 0197BATV

Producent: PRS
Kod: PRS00291-2014
494 zł
Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
Darmowy transport

Dane produktu

Wysokość: 43 cm
Szerokość: 150,5 cm
Głębokość: 45 cm
Waga: 28,5 kg
Ilość paczek: 1 szt.
Materiał: płyta laminowana
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: Jasny dąb
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Stolik telewizyjny Travis

Kolekcja Travis oferuje szeroki wybór samodzielnych elementów umożliwiających urządzanie salonu i jadalni. Nie może zatem zabraknąć ani stolika telewizyjnego, który podobnie jak pozostałe elementy ma nowoczesny wygląd połączony z charakterystyczną masywnością i eleganckimi uchwytami. Stolik przystosowany jest swymi wymiarami do wymogów nowoczesnych LCD monitorów. Bardzo praktyczną rolę pełnią tu półka i miejsce do odkładania rzeczy.Kolekcja mebli francuskiego producenta jak zawsze jest projektowana z naciskiem na jakość i przystępną cenę. Materiałem, z którego stolik został wykonany, jest laminat o grubości od 18 do 25 mm. Dostawa w częściach do montażu według instrukcji.

 

Jak urządzić salon?

Dzięki szerokiej ofercie elementów w kolekcji Travis można urządzić każde pomieszczenie, bez względu na jego kształt i wielkość. Poszczególne elementy nawiązują na siebie, a co więcej producent oferuje w tym samym wykonaniu również meble do jadalni, co daje właścicielom małych pomieszczeń możliwość urządzenia kącika jadalnianego w salonie. Do dużych pomieszczeń jest natomiast dobrym rozwiązaniem ścianka RTV.W naszej ofercie znaleźć można szereg zestawów, która mogą być inspiracją podczas urządzania własnych pokoi, równocześnie pozwalają wyobrazić sobie, jak poszczególne elementy w pomieszczeniu się prezentują.Parisot 
Grupa Parisot powstała we Francji w roku 1936, kiedy to Jacques Parisot zaczął produkować meble, oparte na kombinacji nowoczesnego dizajnu oraz rustykalnego rzemiosła, a więc z naciskiem na jakość. Dziś Parisot produkuje meble zgodnie z normami europejskimi akcentując jakość i bezpieczeństwo. Meble dziecięce dostosowane są do wymagających europejskich przepisów bezpieczeństwa, wszystko pakowane jest w płaskich opakowaniach, z dokładnymi instrukcjami montażu. 

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty powiązane

Witryna Travis 0197ARGE

Witryna Travis 0197ARGE

Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
1 278 zł
Stolik konferencyjny Travis 0197TABA

Stolik konferencyjny Travis 0197TABA

Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
387 zł

Produkty podobne

Stolik pod telewizor Lana 0186BATV

Stolik pod telewizor Lana 0186BATV

Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
536 zł
Stolik RTV Ceram 0307BATV

Stolik RTV Ceram 0307BATV

Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
730 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie