Stolik, stolik nocny LET rustik II

Producent: VS-Čína, Německo
Kod: VS00157-2021
  • wielofunkcyjne zastosowanie jako komoda lub stolik nocny
  • wysokość 60 cm, szerokość 40 cm, głębokość 40 cm
  • nośność górne półki 20 kg
  • nośność półki wewnętrznej 15 kg

niedostępne
653,81 zł

Dane produktu

Wysokość (cm): 60 cm
Szerokość (cm): 40 cm
Głębokość: 40 cm
Waga: 13 kg
Ilość paczek: 1 szt.
Kolor: czarny, naturalny
Materiał: płyta laminowana-metal
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Niemcy
Gwarancja: 24 miesięcy

Stylowa szafka, która będzie oryginalnym elementem w każdym wnętrzu

Praktyczny, elegancki, modny dodatek do praktycznie każdego wnętrza. Niewielki rozmiar stolika, który jest praktyczny (nie zajmuje dużo miejsca), również prezentuje się bardzo przyzwoicie. Wielkość komody, czy też możemy powiedzieć stolik nocny, jest również bardzo odpowiednia do małych wnętrz. Funkcjonalność dostrzegamy przede wszystkim w zamkniętej przestrzeni do przechowywania, więc tę minimalistyczną komodę z drzwiczkami możesz wykorzystać na przykład do rzeczy, które nie powinny być widoczne. 

Bezkonkurencyjna cena, jest określona małymi wymiarami, ale także produkcją seryjną. Producent naprawdę eksportuje komody na cały świat, a teraz również na nasz rynek. Na niską cenę pomogło również połączenie materiałów, płyty laminowanej w wiarygodnej imitacji drewna w połączeniu z czarnym metalem, co nadaje komodzie wytrzymałość i stabilność. A gdzie możemy wyobrazić sobie komodę? Oczywiście, jak widać na zdjęciach poglądowych w salonie, ale też na przykład w gabinecie (w identycznym designie, także oferta wyjątkowych biurek) i czemu nie na przykład w przedpokoju? Czy mówiliśmy Ci, że komoda jest wielofunkcyjna? Wszędzie będzie wyglądać oszałamiająco.

Oszałamiająca szafka z zaskakującym rozwiązaniem

  • wielofunkcyjne zastosowanie jako komoda lub stolik nocny

  • wysokość 60 cm, szerokość 40 cm, głębokość 40 cm

  • nośność górne półki 20 kg

  • nośność półki wewnętrznej 15 kg

  • materiał metal i laminat

  • łatwa w utrzymaniu i łatwa instalacja


Songmics
Producent z wieloletnią tradycją koncentruje się na produkcji mebli do wszystkich pomieszczeń, produkcji mebli dla wszystkich. Projekty, które koncentrują się na efektywnym wykorzystaniu Twojej przestrzeni za więcej niż przystępne ceny. Projekt, który sprawi, że Twoje życie będzie lżejsze i wygodniejsze. Firma Songmics eksportuje meble na cały świat, a teraz wprowadzamy te niedrogie produkty, również na nasz rynek.

Śledz nas w mediach społecznościowych