ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Stolik RTV Wendy 0191TABA

Producent: PRS
Kod: PRS00260-2014
388 zł
Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
Darmowy transport

Dane produktu

Wysokość: 45,7 cm
Szerokość: 135,8 cm
Głębokość: 39,6 cm
Waga: 27 kg
Ilość paczek: 1 szt.
Materiał: płyta laminowana
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: dąb dakota
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy

Nowoczesny stolik pod telewizor z kolekcji mebli Wendy

W ofercie francuskiego producenta kolekcji Wendy znajdują się pojedyńcze elementy do urządzenia salonu i jadalni. Zaokrąglone krawędzie nie tylko u stolika pod telewizor, ale u wszystkich mebli z kolekcji ewokują ich wykorzystanie przez rodziny z małymi dziećmi. Popularny odcień Dakota, który jest wierną imitacją drewna dębowego.

 

Francuski producent do produkcji stolika pod telewizor wybrał jako materiał płytę laminowaną  o grubości 16-22 mm. Dostawa w częściach z koniecznoścą montażu według instrukcji. Możliwości, które oferuje kolekcja Wendy, najlepiej ocenić w katalogu w formie elektronicznej, który dołączony jest do instrukcji montażu.

 

 

Salon bez stolika pod telewizor raczej nie przejdzie

Stoliki pod telewizory stały się integralną częścią wyposażenia wnętrza salonu i bez nich trudno sobie je wyobrazić. Stolik z kolekcji Wendy oferuje zarówno miejsce do przechowywania jak i miejsce na różne urządzenia elektroniczne, a swoimi rozmiarami pamięta o umieszczeniu telewizorów LCD.

Bezpieczeństwo dla rodzin z małymi dziećmi, jak wspomnieliśmy na wstępie, głównie dzięki zaokrąglonym krawędziom, ale również dzięki uchwytowi, który nie wystaje na zewnątrz. Jest stworzony przeplatającymi się płytami, które tworzą sam uchwyt. Inne popularne elementy z kolekcji Wendy wymienione są poniżej.

 

Obszerna komoda
- Witryna
- Stół do jadalni 

 

Parisot
Grupa Parisot  powstała we Francji w 1936 roku, kiedy Jacques Parisot rozpoczął produkcję mebli, łącząc nowoczesny design z tradycyjnym rzemiosłem i naciskiem na jakość. Dziś Parisot produkuje meble w zgodzie z europejskimi standardami, z naciskiem na jakość i bezpieczeństwo.
Meble spełniają rygorystyczne europejskie wymogi bezpieczeństwa, a pakowane są w częściach do łatwiejszego transportu, wraz ze szczegółową instrukcją montażu.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty powiązane

Stół jadalniany Wendy 0191TARE

Stół jadalniany Wendy 0191TARE

Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
662 zł
Meble do jadalni Wendy 0191 w częściach

Meble do jadalni Wendy 0191 w częściach

Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
od 1 015 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie