ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Stolik RTV Plugg 9416BATV

Producent: PRS
Kod: PRS0044-2015
453 zł
Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
Darmowy transport

Dane produktu

Wysokość: 46 cm
Szerokość: 135,6 cm
Głębokość: 39,8 cm
Waga: 27 kg
Ilość paczek: 1 szt.
Materiał: płyta laminowana 18-25 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: kawa
Kraj pochodzenia: Francja
Transport: Darmowy

Nowoczesny stolik pod telewizor Plugg

Tani, elegancki i nowoczesny, tak w skrócie można opisać właśnie prezentowany stolik RTV Plugg francuskiego producenta. Stolik oferuje szereg półek i jedną szafkę. Rozmiarami dostosowany jest do nowoczesnych telewizorów. Jak elegancko i nowocześnie prezentuje się stolik Plugg, najlepiej osądzić na dołączonych zdjęciach. W identycznej kolorystyce i podobnym stylu można w naszej ofercie znaleźć również komodę czy rozkładany stolik do kawy.

 

Francuski producent kładzie nacisk na jakość, nowoczesne wzornictwo i praktyczne wykorzystanie. Materiałem do produkcji jest płyta laminowana o grubości 18-25 mm. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowa dostawa na terenie całego kraju.

 

Parisot
Grupa Parisot powstała we Francji w 1936 roku, kiedy Jacques Parisot rozpoczął produkcję mebli, łącząc nowoczesny design z tradycyjnym rzemiosłem i naciskiem na jakość. Dziś Parisot produkuje meble w zgodzie z europejskimi standardami, z naciskiem na jakość i bezpieczeństwo. Meble dla dzieci spełniają rygorystyczne europejskie wymogi bezpieczeństwa, a pakowane są w częściach do łatwiejszego transportu, wraz ze szczegółową instrukcją montażu.

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie