ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Stolik RTV Malone 0614BATV

Producent: PRS
Kod: PRS00437-2014
1 312 zł
Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
Darmowy transport

Dane produktu

Wysokość: 48 cm
Szerokość: 138,5 cm
Głębokość: 47 cm
Waga: 44 kg
Ilość paczek: 2 szt.
Materiał: płyta laminowana – płyta MDF
Wykończenie: 3D dekor, relief
Kolor: dąb szary
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 36 miesięcy
Transport: Darmowy

Modny stoli RTV Malone

Kolekcja Malone zainteresuje przede wszystkim miłośników modnego stylu i naturalnego 3D wzoru, który jest tak wiarygodny, prawie nie do rozpoznania od drewna dębowego. Kolekcja Malone francuskiego producenta jest zastępcą modnych trendów współczesnego sposobu wyposażania wnętrz pokoju stołowego i jadalni. Oprócz stylu, który jest na wysokiej poprzeczce, jest także jakość, która z pewnością was zaspokoi.

 

 Francuski producent w kolekcji Malone osiągnął wysokiej jakości. Możemy powiedzieć, że stolik jest opracowany w każdym szczegółu. W kolekcji użyto systemu soft, samowolnego domykania drzwi, którego docenią przede wszystkim rodziny z małymi dziećmi. Dostawa w częściach z potrzebą montażu wg instrukcji. W ramach całego kraju dostawa jest darmowa.

 

Szczegóły ważnym elementem mebli w każdym wnętrzu

Także w kolekcji Malone, która zaprojektowana jest w skromnych, prostych liniach, nie brakuje stylowego elementu, szczegółu. Z pewnością są to metalowe uchwyty z mosiądzu, które sprawiają, że stolik wygląda bardzo oryginalnie. Takie uchwyty znajdziecie na każdej z części mebli kolekcji Malone. Cena zakupu w odniesieniu do jakości i masywności jest zrównoważona.

 

Na koniec jeszcze parę słów do odcienia szarego dębu. Dzisiejsza oferta wzorów przynosi nadal nowe odcienie. Szary dąb należy do najpopularniejszych. Nie mniej lubianie jest także własne wykonanie powierzchni, a 3D jest możliwością nabycia mebli z drewna dębowego ale za niższą cenę. W chwili obecnej mało ludzi rozpozna czy macie w pokoju imitację drewna lub drewno prawdziwe. Powierzchnia jest bardzo wiarygodna nie tylko z wyglądu, lecz także na dotyk. Producent zachował relief drewna.

 

Parisot
Grupa Parisot powstała we Francji w 1936 roku, kiedy Jacques Parisot rozpoczął produkcję mebli, łącząc nowoczesny design z tradycyjnym rzemiosłem i naciskiem na jakość. Dziś Parisot produkuje meble w zgodzie z europejskimi standardami, z naciskiem na jakość i bezpieczeństwo. Meble dla dzieci spełniają rygorystyczne europejskie wymogi bezpieczeństwa, a pakowane są w częściach do łatwiejszego transportu, wraz ze szczegółową instrukcją montażu.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Stolik RTV Wendy 0191TABA

Stolik RTV Wendy 0191TABA

Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
388 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie