ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Stolik RTV Malia 427641

Producent: DME - F
Kod: DME0096-2015
775 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Wysokość: 45,7 cm
Szerokość: 183 cm
Głębokość: 41,6 cm
Materiał: płyta laminowana 15-22 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biały połysk i mat
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Stolik RTV Malia, nowoczesny design i kolorystyka

Specjalnie dla zwolenników koloru białego przeznaczona jest kolekcja Malia francuskiego producenta. Kolekcja zawiera cały szereg pojedynczych elementów wyposażenia salonu. Producent w tej kolekcji połączył matowy kolor biały z białym w wysokim połysku co stwarza ponadczasowy, atrakcyjny wygląd. Oprócz prezentowanego stolika RTV kolekcja zawiera komody i witrynę, co umożliwia aranżację salonu w jednolitym stylu. Uwzględniając atrakcyjny wygląd i wykonanie można cenę stolika określić jako atrakcyjną.

 

Francuski producent kładzie nacisk na jakość i design. Materiałem wykorzystanym do produkcji jest płyta laminowana o grubo)ci 15 i 22 mm. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.


Demeyere
Firma założona w 1909 roku we Francji przez pana Luciena Demeyere, która od samego początku stara się w pełni dostosować do potrzeb rynku. W związku z tym, przez cały czas zmienia metody produkcji, wykorzystuje nowe materiały i stara się zawsze wprowadzać nowoczesne wzornictwo.

1956 - p. Pierre Demeyere, syn założyciela firmy,podejmuje się prowadzenia firmy i kontynuuje filozofię produkcji swojego ojca. Po raz pierwszy zaczęto stosować materiały takie jak płyta laminowana.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Stolik RTV Ceram 0307BATV

Stolik RTV Ceram 0307BATV

Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
730 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie