ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Stolik RTV Duke 272768

Producent: DME - F
Kod: DME0091-2015
629 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Wysokość: 43,5 cm
Szerokość: 148 cm
Głębokość: 42,3 cm
Materiał: płyta laminowana 15-22 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: dąb monument-biały połysk
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Stolik RTV Duke

Kolekcja mebli Duke francuskiego producenta oferuje wiele pojedynczych elementów do wyposażenia nie tylko salonu, ale również jadalni. Francuski producent zastosował prostą konstrukcję i atrakcyjne połączenie koloru białego w wysokim połysku z imitacją drewna dębowego. Częścią składową kolekcji jest prezentowany stolik RTV Duke. Stolika RTV raczej nie może zabraknąć w żadnym salonie. Przedstawiony stoli należy do obszerniejszych. Podzielony jest na trzy samodzielne skrzynki i jedną półkę do odkładania, przeznaczoną do umieszczenia sprzętu RTV. Oferta kolekcji Duke jest bardzo szeroka i atrakcyjna cenowo.

 

Francuski producent uzyskał masę zwolenników dzięki wysokiej jakości przy zachowanych niskich cenach. Materiałem wykorzystanym do produkcji jest płyta laminowana o grubości 15 i 22 mm. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.

 

Demeyere
Firma założona w 1909 roku we Francji przez pana Luciena Demeyere, która od samego początku stara się w pełni dostosować do potrzeb rynku. W związku z tym, przez cały czas zmienia metody produkcji, wykorzystuje nowe materiały i stara się zawsze wprowadzać nowoczesne wzornictwo.

1956 - p. Pierre Demeyere, syn założyciela firmy,podejmuje się prowadzenia firmy i kontynuuje filozofię produkcji swojego ojca. Po raz pierwszy zaczęto stosować materiały takie jak płyta laminowana.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Stolik telewizyjny Travis 0197BATV

Stolik telewizyjny Travis 0197BATV

Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
494 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie