ceneo
Obsługa klienta: +48 796 693 889 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
Meble francuskie
0
0 zł
Koszyk jest pusty
0

Nie zrobisz dobrego wrażenia dwa razy. Zrób dobre wrażenie u swych gości zjawiskowym przedpokojem.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Twoja łazienka zasługuje na to, żeby wyglądać tak pięknie, jak Ty. Uczyń swoją łazienkę prześliczną.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Coś tak przyziemnego, jak meble do przechowywania rzeczy, również mogą być piękne. Wejdź i przekonaj się.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Stolik RTV Ceram 0307BATV

Producent: PRS
Kod: PRS00249-2014
745 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Kolor: biały
Wysokość: 45 cm
Szerokość: 137 cm
Głębokość: 41 cm
Waga: 30 kg
Ilość paczek: 1 szt.
Materiał: płyta laminowana
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Nowoczesny stolik pod telewizor Ceram

Kolekcja mebli do salonu Ceram, oferuje szeroki wybór z pojedynczych elementów w nowoczesnym stylu. Producent koncentruje się na możliwościach urządzenia małych, ale również dużych, przestronnych pomieszczeń. Design możemy zaklasyfikować do kategorii nowoczesnego w połączeniu z ciekawego elementu w formie stylowego metalowego uchwytu o rustykalnym charakterze. Kolekcja oferuje także meble do jadalni, a tym samym oferuje możliwość wyposażenia np. jadalni w salonie.

 

Dzięki wysokiej jakości przetwarzania i obróbki powierzchniowej francuskiego producenta, powierzchnia nie wymagająca konserwacji. Do produkcji wykorzystano płytę laminowaną o grubości 16 - 25 mm. Grubsze płyty wykorzystane są do konstrukcji obwodowej, żeby stolik był stabilniejszy i masywniejszy. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji.

 

Salon z meblami z kolekcji Ceram

Producent dzieki szerokiemu gamie pojedynczych elementów przynosi od razu kilka bardzo propozycji urządzenia salonu. Możliwości zarówno dla dużych, jak i małych wnętrz. Kilka pomysłów, jak zorganizować salon przedstawiamy dla inspiracji na zdjęciach. Oczywiście nie konieczne trzeba trzymać się propozycji, są to tylko możliwości jak połączyć meble z kolekcji Ceram do ciekawych całości.

 

  

 

Stolik pod telewizor jest dobrym rozwiązaniem dla rodzin z małymi dziećmi, ponieważ wszystkie krawędzie są zaokrąglone. W ofercie znajdują się elementy, takie jak komoda dostępna w dwóch rozmiarach, witryna, stolik do kawy, ale także nietradycyjna meblościanka RTV. Kolekcja
Ceram podoba nam się również ze względu na przystępną cenę i ponadczasowy design.Parisot
Parisot Grupa powstała we Francji w 1936 roku, kiedy Jacques Parisot rozpoczął produkcję mebli, łącząc nowoczesny design z tradycyjnym rzemiosłem i naciskiem na jakość. Dziś Parisot produkuje meble w zgodzie z europejskimi standardami, z naciskiem na jakość i bezpieczeństwo.
Meble spełniają rygorystyczne europejskie wymogi bezpieczeństwa, a pakowane są w częściach do łatwiejszego transportu, wraz ze szczegółową instrukcją montażu.

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera

Oferty maksymalnie 2x w miesiącu.
Możesz zrezygnować w każdym momencie.