ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Stolik RTV Beton 19603225-6-3

Producent: IL
Kod: IL025-2015
666 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Wysokość: 43 cm
Szerokość: 134 cm
Głębokość: 42 cm
Waga: 35 kg
Ilość paczek: 1 szt.
Materiał: płyta laminowana 18 - 22 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biały w połysku-imitacja betonu
Kraj pochodzenia: Niemcy
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Stolik RTV nowoczesny nie tylko wyglądem

Nowoczesna konstrukcja w prostych liniach, ale zwłaszcza wykończenie w kombinacji białego połysku i mieszanki betonowej. Wykończenie jedyne w całej naszej ofercie, ale także jedyne w swoim rodzaju. Dla zwolenników nowoczesnych, nietypowych wzorów kolekcja Beton oferuje jeszcze wiele innych mebli do salonu. Znaleźć tu można stolik do kawy oraz szeroki wybór komód. Kolekcja Beton zawiera nie tylko meble w kombinacji bieli i betonu, ale również w czysto betonowym wykonaniu.

 

Niemiecki producent kładzie nacisk na jakość i praktyczne wykorzystanie. Materiałem wykorzystywanym do produkcji to drewno sosnowe i płyta MDF. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.


Interlink
Firma powstała w Niemczech, założona przez p. Martina Linka. Dzisiaj siedzibą firmy jest malownicze miasto Seltz we Francji. Jakość produkcji stworzona przysłowiową niemiecką dokładnością i dbałością o szczegóły. Firma Interlink za naszym pośrednictwem przynosi kolekcje nowoczesnych i stylowych mebli, które można znaleźć między innymi w kategorii mebli z litego drewna.
Wszystkie produkty posiadają certyfikaty jakości i atesty zdrowotne.
Meble Aldo są wyłącznym przedstawicielem na kraje bloku wschodniego i wszystkie aktualne produkty i nowości, znajdą Państwo na naszych stronach internetowych.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Stolik RTV Namur 416753

Stolik RTV Namur 416753

Przybliżony czas dostawy:
2-3 tygodnie
501 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie