ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Stolik RTV Beton 19603220-6-1

Producent: IL
Kod: IL024-2015
708 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Wysokość: 43 cm
Szerokość: 134 cm
Głębokość: 42 cm
Waga: 34 kg
Ilość paczek: 1 szt.
Materiał: płyta laminowana 18 - 22 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: imitacja betonu
Kraj pochodzenia: Niemcy
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Zaskakujący, nowoczesny stolik RTV z kolekcji Beton

Dla zwolenników nietypowych, nowoczesnych i wręcz unikalnych wnętrz, kolekcja Beton niemieckiego producenta, stanowi nie lada wyzwanie. Oferta pojedynczych elementów do wyposażenia salonu w wykończeniu idealnie imitującym mieszankę betonową. Stolik pod telewizor w takim wykonaniu na pewno przyciągnie uwagę i wzbudzi zainteresowanie. Oprócz stolika RTV jest do dyspozycji wiele innych mebli. W identycznym wzornictwie jest do dyspozycji stolik do kawy i cały szereg komód. W kolekcji Beton są do dyspozycji również meble w kombinacji białego połysku i mieszanki betonowej. Kombinacja równie nietypowa i atrakcyjna jak prezentowana „czysto betonowa”.

 

Niemiecki producent kładzie nacisk na jakość i praktyczne wykorzystanie. Materiałem wykorzystywanym do produkcji to drewno sosnowe i płyta MDF. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.

Interlink
Firma powstała w Niemczech, założona przez p. Martina Linka. Dzisiaj siedzibą firmy jest malownicze miasto Seltz we Francji. Jakość produkcji stworzona przysłowiową niemiecką dokładnością i dbałością o szczegóły. Firma Interlink za naszym pośrednictwem przynosi kolekcje nowoczesnych i stylowych mebli, które można znaleźć między innymi w kategorii mebli z litego drewna.
Wszystkie produkty posiadają certyfikaty jakości i atesty zdrowotne.
Meble Aldo są wyłącznym przedstawicielem na kraje bloku wschodniego i wszystkie aktualne produkty i nowości, znajdą Państwo na naszych stronach internetowych.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Stolik telewizyjny Travis 0197BATV

Stolik telewizyjny Travis 0197BATV

Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
494 zł
Stolik RTV Malone 0614BATV

Stolik RTV Malone 0614BATV

Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
1 312 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie