ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Stolik pod telewizor Strong 9434BATV

Producent: PRS
Kod: PRS013-0039
1 231 zł
Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
Darmowy transport

Dane produktu

Wysokość: 43 cm
Szerokość: 132 cm
Głębokość: 44 cm
Materiał: płyta laminowana
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: dąb
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Stolik pod telewizor Strong 9434BATV

Przedstawiamy bardzo aktualny design tego roku dla stolika pod telewizor Strong z kolekcji francuskiego producenta. Stolik pod telewizor tak jak wskazuje sama nazwa oferuje siłę, wytrzymałość i przede wszystkim wysoką jakość. Szklana płyta nie tylko przeznaczona jest na lekkie rzeczy, a dlatego, że wykonana jest z hartowanego szkła można bezpiecznie na niej umieścić elektronikę.

 

Do stolika TV można również w tym samym nowoczesnym designu i kolorze naturalnego dębu zakupić z naszej oferty stolik kawowy. Materiałem  wykorzystanym do produkcji jest laminowana płyta.

 

Parisot
Grupa Parisot powstała we Francji w 1936 roku, kiedy Jacques Parisot rozpoczął produkcję mebli łączące nowoczesny design z tradycyjnym rzemiosłem i naciskiem na jakość. Dziś Parisot produkuje meble w zgodzie z europejskimi standardami, z naciskiem na jakość i bezpieczeństwo. Meble spełniają rygorystyczne europejskie wymogi bezpieczeństwa, a pakowane są w częściach do łatwiejszego transportu, wraz ze szczegółową instrukcją montażu. 


Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie