ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Stolik pod telewizor Lana 0186BATV

Producent: PRS
Kod: PRS013-0069
536 zł
Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
Darmowy transport

Dane produktu

Wysokość: 41,2 cm
Szerokość: 151,5 cm
Głębokość: 39,8 cm
Materiał: płyta laminowana
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: cynamon
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Stolik pod telewizor Lana 0186BATV

Stoliki pod telewizory są integralną częścią wyposażenia salonu. Stolik pod telewizor w nowoczesnym wzorze z kolekcji Lana oferuje funkcjonalność i bardzo modny kolor cynamonu,ktory jest nie do odróżnienia od prawdziwego drewna. Tłoczone wykończenie mimo nowoczesnego designu wygląda przytulnie i zachęcająco.

 

Stolik pod telewizor należy do kolekcji i nie jest jedynym elementem mebli w tym designu. Możesz kupić dodatkowe elementy przeznaczone do wyposażenia salonu, ale również do jadalni. Materiałem wykorzystanym do produkcji jest laminowana płyta, która oferuje dobrą cenę.

 

 

Parisot
Grupa Parisot powstała we Francji w 1936 roku, kiedy Jacques Parisot rozpoczął produkcję mebli łączące nowoczesny design z tradycyjnym rzemiosłem i naciskiem na jakość. Dziś Parisot produkuje meble w zgodzie z europejskimi standardami, z naciskiem na jakość i bezpieczeństwo. Meble spełniają rygorystyczne europejskie wymogi bezpieczeństwa, a pakowane są w częściach do łatwiejszego transportu, wraz ze szczegółową instrukcją montażu.

Moderní televizní stolky

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie