ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Stolik nocny Evo 3778CHEV

Producent: PRS
Kod: PRS00203-2014
160 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Wysokość: 34,5 cm
Szerokość: 43,9 cm
Głębokość: 33 cm
Waga: 7 kg
Ilość paczek: 1 szt.
Materiał: płyta laminowana
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Francja
Kolor: szary orzech
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Instrukcja montażu

Stolik nocny w sypialni z kolekcji Evo

W przypadku stolika nocnego przyjemne jest to, że jest najtańszym elementem z kolekcji, przeznaczonej do urządzania sypialni. Jeśli wokół łóżka małżeńskiego jest dość miejsca, stolik nocny na pewno warto dobrać, i to nie tylko dla tych, którzy w łóżku lubią poczytać. Stolik nocny to też kolejny pojemnik zyskany bardzo małym kosztem. Kolekcja Evo jest ofertą samodzielnych elementów o prostym, nie wymagającym wyglądzie, ale w nietypowym odcieniu szarego orzecha.

 


Francuski producent kładzie nacisk na jakość, w produkcji zastosował klasyczne płyty laminowane o grubości od 16 do 25 mm w zależności od tego, o jaki mebel chodzi. Zainteresowani znajdą więcej informacji na temat kolekcji Evo w parametrach w elektronicznej postaci katalogu w ramach instrukcji montażu. A jest z czego wybierać.

 

Sypialnia jako całość

Podczas urządzania sypialni trzeba się trzymać pewnych zasad. Zdecydować, jaki powinien być odcień mebli, jaki powinien być wymiar powierzchni do spania w łóżku, czy zdecydować się na szafę lub komodę i w jakiej kategorii cenowej mają wybrane meble się znajdować. To wszystko oczywiście kolekcja Evo oferuje, a nawet nieco więcej. Również możliwość urządzania bardzo małych pomieszczeń, jeśli w takich musimy ulokować sypialnię.

 

Na nábytku Aldo najdete řešení pro vybavení opravdu malé ložnice 

 

Dzisiejsza oferta mebli koncentruje się na wszystkich rozmiarach, od małych pomieszczeń po duże. Właśnie dlatego systemy modułów typu kolekcji Evo, w której klient sam decyduje o doborze elementów, stają się bardzo popularnym sposobem zakupów mebli. 

 

Parisot
Grupa Parisot powstała we Francji w 1936 roku, kiedy Jacques Parisot rozpoczął produkcję mebli łączące nowoczesny design z tradycyjnym rzemiosłem i naciskiem na jakość. Dziś Parisot produkuje meble w zgodzie z europejskimi standardami, z naciskiem na jakość i bezpieczeństwo. Meble spełniają rygorystyczne europejskie wymogi bezpieczeństwa, a pakowane są w częściach do łatwiejszego transportu, wraz ze szczegółową instrukcją montażu. 

 

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie