ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Stolik nocny Bianca 3071CHET

Producent: PRS-S
Kod: PRS0039-2016
114 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Wysokość: 29 cm
Szerokość: 44 cm
Głębokość: 33 cm
Waga: 6 kg
Ilość paczek: 1 szt.
Materiał: płyta lamainowana 15 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Francja
Kolor: biały
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Instrukcja montażu

Stolik nocny jako integralna część sypialni

Tylko nieliczne zestawy sypialniane nie posiadają własnego stolika nocnego. Jedną z najbardziej docenianych właściwości stolików nocnych jest ich niska cena. Ogólnie, stoliki nocne, należą do najtańszych elementów wyposażenia sypialni. Prezentowany obecnie biały stolik nocny francuskiego producenta, jest częścią składową kolekcji Bianca. W ramach kolekcji oczywiście mamy do dyspozycji także łóżko Bianca dostępne w dwóch rozmiarach. Stolik nocny poszerza możliwości odkładania i przechowywania przeróżnych potrzebnych przedmiotów, a w dodatku czyni to w bardzo atrakcyjnej cenie.

 

Francuski producent wykorzystał do produkcji płytę laminowaną, Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.

 

Parisot
Grupa Parisot powstała we Francji w 1936 roku, kiedy Jacques Parisot rozpoczął produkcję mebli, łącząc nowoczesny design z tradycyjnym rzemiosłem i naciskiem na jakość. Dziś Parisot produkuje meble w zgodzie z europejskimi standardami, z naciskiem na jakość i bezpieczeństwo. Meble dla dzieci spełniają rygorystyczne europejskie wymogi bezpieczeństwa, a pakowane są w częściach do łatwiejszego transportu, wraz ze szczegółową instrukcją montażu.

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie