ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Stolik kawowy Chris 0184TABA

Producent: PRS
Kod: PRS00434-2014
876 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Wysokość: 40 cm
Szerokość: 120 cm
Głębokość: 65 cm
Waga: 25 kg
Ilość paczek: 1 szt.
Materiał: płyta laminowana – płyta MDF
Wykończenie: 3D dekor, relief
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: Jasny dąb
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 36 miesięcy
Transport: Darmowy

Jakościowy stolik kawowy dla nowoczesnego pokoju dziennego

Kolekcja Chris prezentuje trendowy styl o wysokiej jakości i opracowaniu. Francuski producent przedstawia modne części mebli do wyposażenia pokoju stołowego ale także jadalni. Proste linie w połączeniu z masywnymi meblami tworzą bardzo interesujące i oryginalne wyposażenie wnętrza. Efektywna jest nie tylko imitacja drewna dębowego w 3D wzorze, ale także imitacja kamienia naturalnego, która była wykorzystana jako deska stołu.

 

Dzięki kolekcji Chris, francuski producent przedstawia bardzo wysoką jakość. Powierzchnia w 3D wzorze z masywnej okleiny dodaje na jakości. Dostawa jest darmowa w ramach całego kraju.

 

Nowoczesne meble w naturalnych wzorach

Jest sporo miłośników modnego stylu lecz nie każdy lubi „chłodne“ odcienie. Producenci często przedstawiają nowoczesne meble w białym,szarym lub czarnym kolorze ale nie wszystkim się to podoba. Bardzo dobrze,że francuski producent jako jeden z mniejszości zachowuje nowoczesny styl w naturalnym wykonaniu. Meble albo raczej wnętrze wyposażone takimi meblami tworzy zasady modnego stylu mieszkania ale nie posiada typowo chłodnej atmosfery.

 

Wyposażenie wnętrza nowoczesnymi, ponadczasowymi meblami wg pisanych, danych zasad nie jest wcale trudne. Oferta producenta francuskiego przedstawia odrazu kilka możliwych rozwiązań. Ponadto, w każdej kolekcji znajdziecie więcej części, dzięki czemu będzie wasze wnętrze jednolite.


Parisot
Grupa Parisot powstała we Francji w 1936 roku, kiedy Jacques Parisot rozpoczął produkcję mebli, łącząc nowoczesny design z tradycyjnym rzemiosłem i naciskiem na jakość. Dziś Parisot produkuje meble w zgodzie z europejskimi standardami, z naciskiem na jakość i bezpieczeństwo. Meble dla dzieci spełniają rygorystyczne europejskie wymogi bezpieczeństwa, a pakowane są w częściach do łatwiejszego transportu, wraz ze szczegółową instrukcją montażu.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Stolik do kawy Ceram 0307TABA

Stolik do kawy Ceram 0307TABA

Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
569 zł
Stolik konferencyjny Travis 0197TABA

Stolik konferencyjny Travis 0197TABA

Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
387 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie