ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)
Darmowy transport

Stolik dziecięcy z krzesłami z litego drewna My color-antracyt

Producent: HoppeK
Kod: HPK00262-2015
664 zł
Dostępność:
3-4 tygodnie
Darmowy transport

Dane produktu

Cena: 2 krzesła, stolik
Materiał: sosna/MDF
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: antracyt
Kraj pochodzenia: Dania
Gwarancja: 36 miesięcy
Transport: Darmowy
Krzesło dziecięce: 28x50x28 cm
Stół dziecięcy: 50x47x50 cm

Meble dziecięce z litego drewna w ciemnych kolorach

Duński producent zastosował w tym przypadku raczej nietypowe dla mebli dziecięcych z litego drewna kolory. Ciemna tonacja, odcień antracytu, jest odpowiednim rozwiązaniem do pokoju dziecięcego dla chłopca,  można jednak wybierać spośród innych odcieni i na przykład do ciemnego stołu dobrać czerwone krzesła. Oferta pastelowych odcieni jest bardzo szeroka, dlatego też można wnętrze pokoju dla dziecka urządzić wielokolorowo.  W cenę zestawu wliczono stół i dwa krzesła, wszystko z drewna sosnowego. Meble dziecięce w zestawie są swymi wymiarami przeznaczone dla dzieci w wieku od 2 do 8 lat. Prócz stolika i krzeseł można w tym samym odcieniu i oczywiście z litego drewna nabyć najróżniejsze dizajny łóżek dziecięcych lub kontener na kółkach. Stół i krzesła znaleźć można w ofercie również samodzielnie, nie trzeba zatem kupować całego zestawu.

 

Producent duński  stawia na wysoką jakość , meble posiadają odpowiednie certyfikaty. Wykonane są z jakościowego drewna sosnowego, prawidłowo wysuszonego i bez skaz, dlatego jest powierzchnia mebli gładka. Nie dochodzi również do deformacji mebli pod wpływem zmiany temperatury w pomieszczeniu. Dostawa krzesła i stolika w częściach do montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.


Hoppekids - with heart and soul
Z meblami i dekoracjami Hoppekids można pokój dla dziecka zamienić w wymarzony świat. Oferta jest bardzo elastyczna, pozwala dobierać tematy, określające osobowość i charakter dziecka. Pokój dla dziecka można urządzić zgodnie z jego zainteresowaniami, z jego ulubionymi postaciami z bajek. Meble dziecięce są składanką, rodzice sami mogą wszystko od początku do końca zestawiać tak, by osiągnąć jak najbardziej funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni.
Również my w firmie Aldo jesteśmy rodzicami i uświadamiamy sobie, jak trudno urządzić pokój dla dziecka tak, by było zadowolone.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty powiązane

Łóżko dziecięce z litego drewna Pino PIHSZG15

Łóżko dziecięce z litego drewna Pino PIHSZG15

Dostępność
2-3 tygodnie
1 331 zł
Łóżko dziecięce z litego drewna Pino-PIKB9015

Łóżko dziecięce z litego drewna Pino-PIKB9015

Dostępność
2-3 tygodnie
1 667 zł

Produkty podobne

Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie