ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Stolik do kawy Namur 416755

Producent: DME - F
Kod: DME00103-2015
522 zł
Przybliżony czas dostawy:
3-4 tygodnie
Darmowy transport

Dane produktu

Wysokość: 37 cm
Szerokość: 89 cm
Głębokość: 86 cm
Materiał: płyta laminowana 15-22 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: dąb szary
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Praktyczny stolik do kawy Namur

Stolik do kawy Namur jest atrakcyjny nie tylko ceną i wyglądem, ale również praktycznym designem. Nowoczesny stolik do kawy prosty w utrzymaniu i konserwacji i w popularnej imitacji szarego dębu. Stolik posiada przestrzeń do przechowywania w formie szuflady i otwartej półki do odkładania. Stolik na czterech srebrnych nóżkach z którymi harmonizuje srebrny uchwyt szuflady. W ramach kolekcji Namur mamy do dyspozycji cały szereg pojedynczych elementów o identycznym wyglądzie.

 

Francuski producent przynosi jakościowe i tanie rozwiązanie do salonu. Materiałem wykorzystanym do produkcji jest płyta laminowana o grubości 15-22 mm.. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.

 

Demeyere
Firma założona w 1909 roku we Francji przez pana Luciena Demeyere, która od samego początku stara się w pełni dostosować do potrzeb rynku. W związku z tym, przez cały czas zmienia metody produkcji, wykorzystuje nowe materiały i stara się zawsze wprowadzać nowoczesne wzornictwo.

1956 - p. Pierre Demeyere, syn założyciela firmy,podejmuje się prowadzenia firmy i kontynuuje filozofię produkcji swojego ojca. Po raz pierwszy zaczęto stosować materiały takie jak płyta laminowana.

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie