ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Stolik do kawy Malt 0193TABA

Producent: PRS-S
Kod: PRS00276-2014
501 zł
226 zł
-55%
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Wysokość: 39,1 cm
Szerokość: 119 cm
Głębokość: 64,9 cm
Materiał: płyta laminowana
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: cynamon
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Stolik do kawy Malt, nowoczesny a jednocześnie tani

Stolik tak samo jak szereg pojedynczych elementów kolekcji Malt, oferuje nowoczesne, tanie rozwiązania. Kolekcja Malt oferuje nie tylko propozycje zaprojektowania salonu, ale również jadalni. Umożliwia to bardzo elastyczne podejście do wyposażenia obu wnętrz jednocześnie. Jadalnię w salonie, przedewszystkim w małych pomieszczeniach, zapewni kolekcja Malt w identycznym wykonaniu.

 

Autorem tego stolika kawowego jest francuski producent, znany z jakości i szczegółowego wykonania. Dla kolekcji Malt wybrał producent modny odcień cynamonu a jako materiał płytę laminowaną o grubości 18 - 25 mm. Dostawa stolika w częściach, z koniecznością montażu wg instrukcji.

 

 

Stoliki w salonie

W salonie znajdują się najczęściej dwa rodzaje stolików. Jednak kolekcja Malt przynosi kolejne warianty do wyboru, w zależności od wielkości oraz dyspozycji wnętrza.

- Stolik RTV Malt mniejszy rozmiar
- Stolik RTV Malt większy rozmiar
- Meblościanka Link o odcieniu cynamonu (oryginalne rozwiązanie)

 

Stolik kawowy jest średniej wielkości. Posiada dodatkową przestrzeń do przechowywania drobiazgów. Umieszczony jest na cokole. Kolekcja Malt oferuje nie tylko szeroki wybór elementów, ale w naszej ofercie można znaleźć też propozycje zestawów, które mogą być dla Państwa inspiracją. Salon można urządzić dodatkowo w dwu dostępnych odcieniach – cynamonu, jak stolik kawowy lub połączeniu cynamonu z białym połyskiem.

 

- meble do salonu Malt cynamon
- meble do salonu Malt cynamon, biały połysk
- jadalnia Malt cynymon, biały połysk

 

Parisot
Grupa Parisot powstała we Francji w roku 1936, kiedy to Jacques Parisot zaczął produkować meble, oparte na kombinacji nowoczesnego dizajnu oraz rustykalnego rzemiosła, a więc z naciskiem na jakość.
Dziś Parisot produkuje meble zgodnie z normami europejskimi akcentując jakość i bezpieczeństwo. Meble dziecięce dostosowane są do wymagających europejskich przepisów bezpieczeństwa, wszystko pakowane jest w płaskich opakowaniach, z dokładnymi instrukcjami montażu.

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie