ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Stolik do kawy Chris 0196TABA

Producent: PRS
Kod: PRS00142-2016
891 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Wysokość: 40 cm
Szerokość: 120 cm
Głębokość: 65 cm
Waga: 27 kg
Ilość paczek: 1 szt.
Materiał: płyta laminowana – płyta MDF
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: jasna akacja-imitacja granitu
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Stolik do salonu Chris

Prosty design nie oznacza braku elegancji stolika do kawy. Francuski producent przedstawia w kolekcji Chris jakościowe meble, przeznaczone do aranúacji salonu i jadalni. Stolik do kawy jest jednym z wielu takich mebli. Jeśli masz zamiar zabrać się za urządzenie salonu, znajdziesz w kolekcji Chris w tym samym stylu wykonany stolik RTV, komodę czy witrynę. Stolik do kawy sprawia ze względu na swój oryginalny design na pierwszy rzut oka wrażenie masywnego, ale to było zamiarem producenta. Interesujące jest również opracowanie powierzchni, imitującej w środkowej części stolika naturalny kamień włącznie z jego strukturą. Stosunek jakości i ceny jest na pewno zrównoważony.

 

Francuski producent kolekcji Chris kładzie nacisk na wysoką jakość i z tego powodu do produkcji wybrał kombinację płyty laminowanej i płyty MDF. Wykończenie elementów dekoracyjnych imituje strukturę kamienia na bardzo wysokim poziomie. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.Parisot
Grupa Parisot powstała we Francji w 1936 roku, kiedy Jacques Parisot rozpoczął produkcję mebli, łącząc nowoczesny design z tradycyjnym rzemiosłem i naciskiem na jakość. Dziś Parisot produkuje meble w zgodzie z europejskimi standardami, z naciskiem na jakość i bezpieczeństwo. Meble dla dzieci spełniają rygorystyczne europejskie wymogi bezpieczeństwa, a pakowane są w częściach do łatwiejszego transportu, wraz ze szczegółową instrukcją montażu.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Rozkładany stolik kawowy Malone 0614TABA

Rozkładany stolik kawowy Malone 0614TABA

Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
1 358 zł
Stolik do kawy Stan 9074TABA

Stolik do kawy Stan 9074TABA

Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
331 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie