ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Stolik dla dzieci Ted-Lily

Producent: DME - F
Kod: FR0023
192 zł
Przybliżony czas dostawy:
2-3 tygodnie

Dane produktu

Wysokość: 50 cm
Szerokość: 60 cm
Materiał: płyta laminowana
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biały z rysunkiem
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Stolik dla dzieci Ted-Lily

Francuski producent oferuje mały stolik,który dzięki swym rozmiarom zaprojektowany jest dla najmłodszych dzieci. Jest tylko jednym z wielu elementów kolekcji Ted-Lily, która przeznaczona jest dla dzieci od urodzenia aż do 5-6 lat.
Jeśli kupisz swojemu dziecku "miniatury" tzn. zmniejszone meble, wszystko co będą robiły będzie dla nich bardziej wygodne . Nie broń się przed typowymi meblami dla dzieci,które nie są tylko do ozdoby.Cel uświęca środki.

 

Stolik w zestawie mebli dziecięcych

Kolekcja Ted Lily oferuje kolejne elementy , z których można wyposażyć ładny pokój dziecięcy .Kompletną kolekcję można znaleźć pod nazwą meble dla dzieci Ted Lily. Oprócz stolika dostępne są również inne elementy,które można kupić oddzielnie, co jest u naszych klientów bardzo mile widziane. Powód jest prosty, ponieważ najczęściej wybierany jest mały stolik z dwoma krzesełkami.


Materiałem wykorzystanym do produkcji jest laminowana płyta,która jest łatwa do utrzymania czystości oraz jest odporna na dziecięce uszkodzenia.
Stolik jest również wyposażony w gumowe nakładki,które pełnią funkcję bezpieczeństwa dla dzieci oraz chronią podłogę przed zarysowaniem.

 

Demeyere
Firma założona w 1909 roku we Francji przez pana Lucien Demeyere,która od samego początku stara się w pełni dostosować do potrzeb rynku. W związku z tym, przez cały czas zmiania metody produkcji oraz wykorzystuje nowe materiały i stara się zawsze wprowadzać nowoczesne designy.

1956 - p. Pierre Demeyere, syn założyciela firmy,podejmuje się prowadzenia firmy i kontynuuje filozofię produkcji swojego ojca.Od tego momentu zaczęto stosować materiały takie jak laminowana płyta.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty powiązane

Meble dziecięce Ted-Lily

Meble dziecięce Ted-Lily

Przybliżony czas dostawy:
2-3 tygodnie
1 116 zł
Biblioteczka Ted-Lily

Biblioteczka Ted-Lily

Przybliżony czas dostawy:
2-3 tygodnie
395 zł
Ława dziecięca z oparciem Ted-Lily

Ława dziecięca z oparciem Ted-Lily

Przybliżony czas dostawy:
2-3 tygodnie
319 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie