Stół składany z regulacją Let brown

Producent: VS-Skladem
Kod: VS0081-2022
  • wysokość 66 cm, szerokość 55 cm, głębokość 35 cm
  • regulowana powierzchnia stołu
  • prowadnice ułatwiające zmianę położenia
  • materiał metalowy zapewniający wytrzymałość i stabilność
  • powierzchnia stołu wykonana z laminatu
Na magazynie - na miejscu w ciągu 10 dni
448,33 zł
313,83 zł
-30%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 448,33 zł

Dane produktu

Wysokość (cm): 66 cm
Szerokość (cm): 55 cm
Głębokość: 35 cm
Waga: 5,3 kg
Ilość paczek: 1 szt.
Kolor: czarny, naturalny
Materiał: płyta laminowana, metal
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Niemcy
Gwarancja: 24 miesięcy

Stolik kawowy czy stół warsztatowy?

Oba rozwiązania są poprawne, zależy to tylko od tego, jak wykorzystasz stolik. A my obiecujemy Ci, że jeśli masz w domu małe dzieci, to będą one uwielbiały rysować, malować, bawić się na tym stoliku. Krótko mówiąc, stół przyciąga nas dorosłych i dzieci swoim designem i możliwościami. Część powierzchni stolika można podnieść podczas pracy na laptopie, aby umilić sobie pracę, a może ktoś lubi oprzeć książkę podczas czytania. A jeśli chcemy wygodnie złapać kęs jedzenia podczas oglądania telewizji, wystarczy ustawić powierzchnię zestawu z powrotem do poziomu.

Co więcej, stół jest bardzo łatwy do przenoszenia dzięki ślizgaczom i może być używany w każdym z Twoich pomieszczeń. A może się okazać, że jeden nie wystarczy dla jednego domownika. Metalowa konstrukcja zapewni Ci z kolei wytrzymałość i stabilność.

Songmics
Producent z wieloletnią tradycją, który skupia się na tworzeniu mebli do wszystkich pomieszczeń, tworząc meble dla każdego. Wzory, które skupiają się na efektywnym wykorzystaniu Twojej przestrzeni w więcej niż przystępnych cenach. Projekty, które sprawiają, że Twoje życie jest lżejsze i bardziej komfortowe. Songmics eksportuje meble na cały świat, a teraz wprowadza te przystępne cenowo produkty na nasz rynek.

Śledz nas w mediach społecznościowych