ceneo
Obsługa klienta: +48 796 693 889 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
Meble francuskie
0
0 zł
Koszyk jest pusty
0

Nie zrobisz dobrego wrażenia dwa razy. Zrób dobre wrażenie u swych gości zjawiskowym przedpokojem.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Twoja łazienka zasługuje na to, żeby wyglądać tak pięknie, jak Ty. Uczyń swoją łazienkę prześliczną.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Coś tak przyziemnego, jak meble do przechowywania rzeczy, również mogą być piękne. Wejdź i przekonaj się.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Stół jadalniany Wendy

Producent: PRS
Kod: PRS00259-2014
675 zł
Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
Transport Darmowy

Dane produktu

Kolor: dąb dakota
Wysokość (cm): 78,6 cm
Szerokość (cm): 170 cm
Głębokość: 90 cm
Waga: 46 kg
Ilość paczek: 2 szt.
Materiał: płyta laminowana
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Stół jadalniany z kolekcji mebli Wendy

Francuski producent w kolekcji mebli Wendy oferuje do wyboru ze samodzielnych elementów przeznaczonych do urządzania jadalni, ale i salonu. Meble, choćby stół jadalniany, mają zaokrąglone brzegi, co wskazuje na możliwość wykorzystania w urządzaniu wnętrz dla rodziny z małymi dziećmi. Podoba nam się i odcień drewna dębowego Dakota, na który producent się zdecydował, a który jest wierną imitacją drewna, można śmiało powiedzieć nie do rozpoznania.

 


Francuski producent w produkcji elementów zastosował materiał płyty laminatowej o grubości od 18 do 25 mm. Dostawa w częściach wymagających montażu według instrukcji. Do tego, żeby lepiej się zapoznać z jakością i możliwościami, jakie daje kolekcja Wendy, może dobrze posłużyć nasz katralog w elektronicznej postaci, który znaleźć można na linku instrukcji do montażu.

 

Meble do jadalni z kolekcji Wendy

Jako uzupłenienie stołu do jadalni zaoferować możemy również bardzo jakościowe krzesła, które obejrzeć można na załączonych zdjęciach i które również należą do oferty producenta francuskiego, można też wybierać spośród innych propozycji bezpośrednio w kategorii krzeseł. Jak już zostało powiedziane najbardziej doceniane jest zaokrąglone wykończenie brzegów stołu do jadalni, jak również jakościowe wykonanie. Blat stołu do jadalni ma grubość 25 mm.

 

 


Do innych również bardzo lubianych elementów z kolekcji Wendy należą komoda, witryna oraz już wspominane krzesła. Dzięki identycznemu dizajnowi mebli, przeznaczonych do urządzania jadalni czy salonu powstaje możliwość umieszczenia stołu jadalnianego w salonie, rozwiązanie stosowane często w małych mieszkaniach. Naturalny odcień pasuje do wszystkich wnętrz, a projekt można zaszeregować do oferty mebli klasycznego typu. Nie stylowy, ale też nie nowoczesny.

 

      

 

Cena, biorąc pod uwagę skrupulatne, jakościowe wykonanie jest naszym zdaniem bardzo przyjemna, dostępna. Oczywiście z bezpłatnym transportem aż do domu.

 


Parisot 
Grupa Parisot powstała we Francji w roku 1936, kiedy to Jacques Parisot zaczął produkować meble, oparte na kombinacji nowoczesnego designu oraz tradycyjnego rzemiosła, a więc z naciskiem na jakość. Dziś Parisot produkuje meble zgodnie z normami europejskimi akcentując jakość i bezpieczeństwo. Meble dziecięce dostosowane są do wymagających europejskich przepisów bezpieczeństwa, wszystko pakowane jest w płaskich opakowaniach, z dokładnymi instrukcjami montażu. 

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty powiązane

Komoda Wendy

Komoda Wendy

Przybliżony czas dostawy: 3 - 4 tygodnie
1 036 zł
Stolik RTV Wendy

Stolik RTV Wendy

Przybliżony czas dostawy: 3 - 4 tygodnie
396 zł
Meble do jadalni Wendy

Meble do jadalni Wendy

Przybliżony czas dostawy: 3 - 4 tygodnie
od 1 036 zł
Zapisz się do newslettera

Oferty maksymalnie 2x w miesiącu.
Możesz zrezygnować w każdym momencie.