ceneo
Obsługa klienta: +48 796 693 889 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
0
0 zł
Koszyk jest pusty

Stół jadalniany Travis

Producent: PRS
Kod: PRS00288-2014
Stół jadalniany, którego masywny blat umieszczony jest na metalowych podstawkach. Projekt francuskiego producenta mebli.
niedostępne
942 zł

Dane produktu

Kolor: jasny dąb-szary
Wysokość (cm): 80,3 cm
Szerokość (cm): 220,7 cm
Głębokość: 100 cm
Waga: 57 kg
Ilość paczek: 2 szt.
Materiał: płyta laminowana
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Nowoczesny stół jadalniany Travis

W kolekcji Travis, która zawiera nowoczesne samodzielne elementy urządzenia jadalni i salonu, znaleźć można wiele nietypowych projektów. Przykładem może być właśnie stół jadalniany, którego masywny blat umieszczony jest na metalowych podstawkach. Biorąc pod uwagę ponadczasowy dizajn i wymiary stołu jest jego cena bardzo rozsądna.

 

Autorem nietypowego rozwiązania miejsca do spożywania posiłków jest francuski producent, który kładzie nacisk na jakość. Ta jest zresztą widoczna na zdjęciu, podkreślona przede wszystkim masywnością stołu. Materiałem, z którego stół został wykonany, jest metal dla podstawek o ciemnoszarym kolorze oraz płyta laminowana o grubości 25 mm. Dostawa w częściach do montażu według instrukcji.

 

W trakcie urządzania jadalni najważniejszy jest stół

Oferta stołów jadalnianych jest w naszym e-shopie bardzo duża. Podczas urządzania jadalni czy też kącika jadalnianego do salonu warto zawsze zaczynać od wybrania stołu. Bardzo ważne jest dobranie takiego rozmiaru, by starczyło miejsca do wygodnego spożywania posiłku dla wszystkich użytkowników.


W ofercie kolekcji Travis znaleźć można też klasyczny stół jadalniany, bez metalowych podstawek. Jadalnię czy też sam stół uzupełnić można innymi odpowiednimi elementami, jak na przykład witryną czy komodą, ale też niedrogimi półkami do zawieszenia na ścianie. Oferta jest bardzo elastyczna, samodzielne elementy z kolekcji pozwalają na urządzanie na miarę, według własnych wyobrażeń.

 


Parisot
Grupa Parisot powstała we Francji w roku 1936, kiedy to Jacques Parisot zaczął produkować meble, oparte na kombinacji nowoczesnego dizajnu oraz rustykalnego rzemiosła, a więc z naciskiem na jakość. Dziś Parisot produkuje meble zgodnie z normami europejskimi akcentując jakość i bezpieczeństwo. Meble dziecięce dostosowane są do wymagających europejskich przepisów bezpieczeństwa, wszystko pakowane jest w płaskich opakowaniach, z dokładnymi instrukcjami montażu.

Śledz nas w mediach społecznościowych