ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Stół jadalniany Travis 0197TABL

Producent: PRS
Kod: PRS00288-2014
880 zł
Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
Darmowy transport

Dane produktu

Wysokość: 80,3 cm
Szerokość: 220,7 cm
Głębokość: 100 cm
Waga: 57 kg
Ilość paczek: 2 szt.
Materiał: płyta laminowana-metal
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: jasny dąb-szary
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Nowoczesny stół jadalniany Travis

W kolekcji Travis, która zawiera nowoczesne samodzielne elementy urządzenia jadalni i salonu, znaleźć można wiele nietypowych projektów. Przykładem może być właśnie stół jadalniany, którego masywny blat umieszczony jest na metalowych podstawkach. Biorąc pod uwagę ponadczasowy dizajn i wymiary stołu jest jego cena bardzo rozsądna.

 

Autorem nietypowego rozwiązania miejsca do spożywania posiłków jest francuski producent, który kładzie nacisk na jakość. Ta jest zresztą widoczna na zdjęciu, podkreślona przede wszystkim masywnością stołu. Materiałem, z którego stół został wykonany, jest metal dla podstawek o ciemnoszarym kolorze oraz płyta laminowana o grubości 25 mm. Dostawa w częściach do montażu według instrukcji.

 

W trakcie urządzania jadalni najważniejszy jest stół

Oferta stołów jadalnianych jest w naszym e-shopie bardzo duża. Podczas urządzania jadalni czy też kącika jadalnianego do salonu warto zawsze zaczynać od wybrania stołu. Bardzo ważne jest dobranie takiego rozmiaru, by starczyło miejsca do wygodnego spożywania posiłku dla wszystkich użytkowników.


W ofercie kolekcji Travis znaleźć można też klasyczny stół jadalniany, bez metalowych podstawek. Jadalnię czy też sam stół uzupełnić można innymi odpowiednimi elementami, jak na przykład witryną czy komodą, ale też niedrogimi półkami do zawieszenia na ścianie. Oferta jest bardzo elastyczna, samodzielne elementy z kolekcji pozwalają na urządzanie na miarę, według własnych wyobrażeń.

 


Parisot
Grupa Parisot powstała we Francji w roku 1936, kiedy to Jacques Parisot zaczął produkować meble, oparte na kombinacji nowoczesnego dizajnu oraz rustykalnego rzemiosła, a więc z naciskiem na jakość. Dziś Parisot produkuje meble zgodnie z normami europejskimi akcentując jakość i bezpieczeństwo. Meble dziecięce dostosowane są do wymagających europejskich przepisów bezpieczeństwa, wszystko pakowane jest w płaskich opakowaniach, z dokładnymi instrukcjami montażu.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty powiązane

Witryna Travis 0197ARGE

Witryna Travis 0197ARGE

Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
1 217 zł

Produkty podobne

Stół do jadalni Lana 0186TARE

Stół do jadalni Lana 0186TARE

Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
706 zł
Stół jadalniany Namur 416752

Stół jadalniany Namur 416752

Przybliżony czas dostawy:
2-3 tygodnie
620 zł
Rozkładany stół jadalniany Luneo 0321TARE

Rozkładany stół jadalniany Luneo 0321TARE

Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
1 013 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie