ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)
Darmowy transport

Stół jadalniany Namur 416752

Producent: DME - F
Kod: DME00100-2015
620 zł
Dostępność:
2-3 tygodnie
Darmowy transport

Dane produktu

Wysokość: 77,2 cm
Szerokość: 170 cm
Głębokość: 90 cm
Materiał: płyta laminowana 15-22 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: dąb szary
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Stół jadalniany Namur

Kolekcję mebli do wyposażenia jadalni i salonu Namur, charakteryzują atrakcyjne ceny i nowoczesny design. Atrakcyjne ceny francuski producent osiągnął przez zastosowanie płyty laminowanej i bardzo prostej konstrukcji. Prezentowany stół do jadalni jest jednym z elementów kolekcji Namur. Oferuje miejsce dla czterech osób. Do wykończenia producent zastosował bardzo popularny ostatnio kolor w imitacji szarego dębu. W ramach kolekcji Namur, producent oferuje również krzesło o identycznym wyglądzie, ale do dyspozycji jest także witryna, komoda i kolejne elementy wyposażenia salonu i jadalni.

 

Materiał wykorzystany do produkcji, którym jest płyta laminowana o grubości 15-22 mm, umożliwia osiągniecie atrakcyjnej ceny. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.

 

Demeyere
Firma założona w 1909 roku we Francji przez pana Luciena Demeyere, która od samego początku stara się w pełni dostosować do potrzeb rynku. W związku z tym, przez cały czas zmienia metody produkcji, wykorzystuje nowe materiały i stara się zawsze wprowadzać nowoczesne wzornictwo.

1956 - p. Pierre Demeyere, syn założyciela firmy,podejmuje się prowadzenia firmy i kontynuuje filozofię produkcji swojego ojca. Po raz pierwszy zaczęto stosować materiały takie jak płyta laminowana.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Stół do jadalni Lana 0186TARE

Stół do jadalni Lana 0186TARE

Dostępność
2 - 3 tygodnie
706 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie