ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Stół jadalniany Elise 0187TARE

Producent: PRS
Kod: PRS00301
Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
Darmowy transport
Stół: 170x77x90
1 557 zł
Dostawka blatu stołu (2 szt.): 40x90 cm
279 zł

Dane produktu

Szerokość: 170 cm
Wysokość: 77 cm
Głębokość: 90 cm
Materiał: płyta laminowana – płyta MDF
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biały
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy
Kod: 0187TARE

Rustykalny stół jadalniany Elise w imitacji drewna

Oferta mebli rustykalnych jest na naszym portalu podzielona zasadniczo do dwu kategorii. Rustykalne meble w stylu meksykańskim oraz meble, będące pod wpływem francuskiej wsi, a te są najbardziej popularne. Ich przedstawicielem jest też stół jadalniany, należący do kolekcji Elise.

 

Francuski producent kładzie nacisk na jakość i szczegółowe opracowanie. Stół jadalniany wykonany jest nietypowo z deski laminowanej, która jednak doskonale imituje drewno sosnowe, z zachowaniem struktury włącznie. Lamino w porównaniu z drewnem sosnowym jest jednak bardziej wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne i prostsze w utrzymaniu. Odcień transparentnej bieli różni się od śnieżnobiałego. Warto również zwrócić uwagę na uzupełnienie lamina utwardzanym szkłem mlecznego koloru.

 

Kolekcja Elise do wszystkich wnętrz

Stół jadalniany wygląda bardzo przyjemnie i stylowo w połączeniu z innymi elementami tej kolekcji, z witryną, komodą itp. Francuski producent jest gwarancją wysokiej jakości, która jest widoczna choćby na naszych załączonych zdjęciach. Meble z masywu w rustykalnym stylu należą do najbardziej popularnych i dlatego dla inspiracji podajemy kilka przykładów najczęściej sprzedawanych elementów kolekcji Elise.


- jadalnia Elise w zestawie 
- salon Elise 
- komody Elise 
- stolik konferencyjny Elise


Rustykalne meble francuskiego producenta są zawsze dostarczane w częściach, bezpłatny transport na terenie całego kraju.

 


Parisot 
Grupa Parisot powstała we Francji w roku 1936, kiedy to Jacques Parisot zaczął produkować meble, oparte na kombinacji nowoczesnego dizajnu oraz rustykalnego rzemiosła, a więc z naciskiem na jakość. Dziś Parisot produkuje meble zgodnie z normami europejskimi akcentując jakość i bezpieczeństwo. Meble dziecięce dostosowane są do wymagających europejskich przepisów bezpieczeństwa, wszystko pakowane jest w płaskich opakowaniach, z dokładnymi instrukcjami montażu.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty powiązane

Komoda Elise 0187E4PT

Komoda Elise 0187E4PT

Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
1 804 zł
Stolik do kawy Elise 0187TABA

Stolik do kawy Elise 0187TABA

Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
1 063 zł
Stolik RTV Elise I 0187BATV

Stolik RTV Elise I 0187BATV

Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
891 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie