ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Stół do jadalni Forum 0525TARE

Producent: PRS
Kod: PRS00263
890 zł
Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
Darmowy transport

Dane produktu

Wysokość: 76 cm
Szerokość: 150 cm
Głębokość: 90 cm
Materiał: płyta laminowana
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biały
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy
Kod: 0525TARE

Stół do jadalni Forum jest prosty i nowoczesny

Przedstawiamy nowoczesny design stołu do jadalni w białym półpołysku. Stół do jadalni jest jedną z wielu części szerokiej oferty mebli od francuskiego producenta. W związku z tym można również nabyć kolejne części, dzięki którym można stworzyć harmonijną, spójną całość jadalni, albo też salonu.

Francuski producent kładł nacisk na jakość i przyzwoitą cenę dla nowoczesnego designu. Do wytworzenia użył laminatu o grubości desek od 16 do 25 mm, oczywiście mocniejsze deski do konstrukcji obwodu. Dostawa mebli w elementach z koniecznością montażu według dołączonych instrukcji.

 

Jadalnia w salonie

Jeżeli poszukują państwo rozwiązania dla jadalni w salonie, proponujemy kolekcję mebli Urban. Ta oferuje ładne elementy w nowoczesnym, prostym i bardzo funkcjonalnym designie jak komoda lub stolik kawowy. Wnętrze może wyglądać np. jak nasze propozycje na fotografiach ilustracyjnych, oczywiście dla państwa inspiracji.

 

Stół jest przeznaczony dla 4 osób tak, aby każdy miał obok siebie wystarczająco dużo miejsca. Wysokość 76 cm, szerokość 150 cm a głębokość 90 cm.

 

 

Na naszych stronach internetowych można znaleźć bogaty wybór odpowiednich, nowoczesnych krzeseł, które można dopasować do stołu do jadalni. Wystarczy tylko wybrać te właściwe.

 

Parisot
Grupa Parisot powstała we Francji w roku 1936, kiedy to Jacques Parisot zaczął produkować meble, oparte na kombinacji nowoczesnego dizajnu oraz rustykalnego rzemiosła, a więc z naciskiem na jakość.
Dziś Parisot produkuje meble zgodnie z normami europejskimi akcentując jakość i bezpieczeństwo. Meble dziecięce dostosowane są do wymagających europejskich przepisów bezpieczeństwa, wszystko pakowane jest w płaskich opakowaniach, z dokładnymi instrukcjami montażu. 


Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Rozkładany stół Ceram 0307TARE

Rozkładany stół Ceram 0307TARE

Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
1 557 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie