Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Stół do jadalni, dla licznej rodziny

Oferta stołów jadalnianych pod względem konstrukcji i materiałów wykorzystanych do produkcji jest bardzo szeroka. Jednak stołów oferujących miejsce dla 12 osób nie jest za wiele. Dzisiaj przedstawimy właśnie takie, obszerniejsze stoły jadalniane o oryginalnym wyglądzie, z możliwością ustawienia również w salonie. Prezentowane będą produkty francuskie, gdzie jak wiadomo przykładana jest wielka waga do jakości stołowania.

 

 

Typowy stół bez możliwości rozłożenia

W zasadzie stoły do jadalni możemy podzielić na dwie podstawowe kategorie. Stoły z możliwością rozłożenia do większego rozmiaru, znajdujące zastosowanie do okazyjnego stołowania większej ilości osób i umożliwiające korzystanie z nich w mniejszych pomieszczeniach. Drugą kategorią są stoły bez możliwości rozłożenia.

 

    

 

Francuski producent oferuje nowoczesne stoły do jadalni, ale także stoły w rustykalnym stylu. Zwłaszcza u mebli takich jak stoły jadalniane, styl rustykalny jest bardzo popularny. Mając do dyspozycji dostateczną przestrzeń, możemy sobie pozwolić na ustawienie w pomieszczeniu obszernego stołu. Nowoczesne stoły bardzo często wykonane są w wysokim połysku, lub w kombinacji ze szkłem czy metalem.

 

  

 

Nawet nowoczesne stoły mogą być masywne, co widać na dołączonym. Przedstawiony stół wykonany jest z płyty MDF umieszczonej na metalowych podstawach nietypowych kształtów.

 

 

Stół jadalniany z zaskakującymi możliwościami

Pomysłowość tej konstrukcji prezentowanej na dołączonych zdjęciach spoczywa w możliwości rozłożenia zwykłego biurka do rozmiarów klasycznego stołu jadalnianego. W bardzo prosty i szybki sposób można uzyskać stół o rozmiarach 95 x 200 cm. Wystarczy mniejsza powierzchnia? Nie ma problemu, rozmiary stołu można zmieniać stopniowo według aktualnych zapotrzebowań.

 

  

 

Stoły jadalniane Helen w kilku kolorach zaskakują zwłaszcza zakresem możliwej do uzyskania długości. Francuski producent przedstawia nam zupełnie nowy sposób rozwiązania do mniejszych pomieszczeń. Jakościowy mechanizm prosty w obsłudze i manipulacji. Stół w złożonej formie można wykorzystać jako stolik do odkładania lub biurko, co też widoczne jest na zdjęciach.

 

                                                           

 

W całości rozłożony stół oferuje miejsce do stołowania nawet dla ośmiu ludzi. Kolejne elementy blatu (płyty) używane do rozszerzenia trzeba przechowywać w oddzielnym miejscu, a w razie potrzeby dołączać ich odpowiednią ilość. Pomysłowa i praktyczna konstrukcja zapewne najczęściej znajdzie zastosowanie w małych mieszkaniach, w których często przyjmujemy gości.

 

Ze szerokiej oferty stołów jadalnianych najróżniejszych konstrukcji i wykonania, na pewno można wybrać stół odpowiedni dla naszych zapotrzebowań.