ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Stół Chris 0196TACA

Producent: PRS
Kod: PRS00136-2016
1 512 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Wysokość: 78 cm
Szerokość: 135 cm
Głębokość: 130 cm
Waga: 52 kg
Ilość paczek: 2 szt.
Materiał: płyta laminowana – płyta MDF
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: jasna akacja-imitacja granitu
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Nowoczesny stół do jadalni Chris

W ofercie stołów do jadalni producenci niestety rzadko proponują płytę stołową w kształcie kwadratu. W przypadku stołu jadalnianego z kolekcji mebli Chris francuskiego producenta zaprezentowane zostało właśnie takie rozwiązanie, taki design. W kolekcji oczywiście nie brak rozkładanego stołu w kształcie prostokąta. Jeżeli jednak wybrać stół z kwadratową płytą to trzeba pamiętać, że jest odpowiedni raczej do większych pomieszczeń lub do jadalni będącej samodzielnym pomieszczeniem,a nie częścią składową salonu. Stół do jadalni jest bardzo jakościowy, ponadczasowy jest nie tylko design, ale i wykończenie powierzchni w dwu odcieniach: jasnej akacji oraz imitacji naturalnego kamienia. Tak samo ponadczasowe są inne elementy kolekcji, z wykorzystaniem których można tworzyć najróżniejsze wnętrza.

 

Francuski producent kolekcji Chris kładzie nacisk na wysoką jakość, i z tego powodu do produkcji wybrał kombinację płyty laminowanej i płyty MDF. Wykończenie elementów dekoracyjnych imituje strukturę kamienia na bardzo wysokim poziomie. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju. 

 

Parisot
Grupa Parisot powstała we Francji w 1936 roku, kiedy Jacques Parisot rozpoczął produkcję mebli, łącząc nowoczesny design z tradycyjnym rzemiosłem i naciskiem na jakość. Dziś Parisot produkuje meble w zgodzie z europejskimi standardami, z naciskiem na jakość i bezpieczeństwo. Meble dla dzieci spełniają rygorystyczne europejskie wymogi bezpieczeństwa, a pakowane są w częściach do łatwiejszego transportu, wraz ze szczegółową instrukcją montażu.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Rozkładany stół Waren 0124TARE-ALLO

Rozkładany stół Waren 0124TARE-ALLO

Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
778 zł
Rozkładany stół jadalniany Luneo 0321TARE

Rozkładany stół jadalniany Luneo 0321TARE

Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
1 084 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie