ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)
Darmowy transport

Skrzynka łazienkowa pod umywalkę Versus 604125

Producent: PRS-3
Kod: PRS00208-2016
247 zł
Dostępność:
4-5 tygodnie
Darmowy transport

Dane produktu

Wysokość: 54 cm
Szerokość: 59 cm
Głębokość: 38 cm
Waga: 14 kg
Ilość paczek: 1 szt.
Materiał: płyta laminowana 18 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biały-antracyt
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Skrzynka łazienkowa Versus pod umywalkę

Bardzo prostą konstrukcję zastosował do przedstawianej skrzynki francuski producent. Podobnie proste rozwiązanie wybrał zresztą do wszystkich elementów kolekcji Versus, co pozwoliło mu na osiągnięcie naprawdę atrakcyjnych cen. Prezentowana skrzynka to tylko jeden z wielu elementów wyposażenia łazienki oferowanych przez kolekcję Versus. Kolekcja ta nadaje się zwłaszcza do zagospodarowania małych łazienek. Szeroko zakrojona wielofunkcyjność większości mebli tej kolekcji pozwala na bardzo gospodarne wykorzystanie każdego centymetra przestrzeni. Wielka ilość elementów tej kolekcji pozwala również na wyposażenie większych łazienek. Możliwości tej kolekcji łatwo ocenić na dołączonych zdjęciach.

 

Francuski producent kładzie nacisk na możliwości praktycznego wykorzystania mebli łazienkowych, co docenią zwłaszcza właściciele małych łazienek. Materiałem do produkcji jest płyta laminowana o wykończeniu odpornym na oddziaływanie wysokiej wilgotności. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju. Parisot
Grupa Parisot powstała we Francji w 1936 roku, kiedy Jacques Parisot rozpoczął produkcję mebli, łącząc nowoczesny design z tradycyjnym rzemiosłem i naciskiem na jakość. Dziś Parisot produkuje meble w zgodzie z europejskimi standardami, z naciskiem na jakość i bezpieczeństwo. Meble dla dzieci spełniają rygorystyczne europejskie wymogi bezpieczeństwa, a pakowane są w częściach do łatwiejszego transportu, wraz ze szczegółową instrukcją montażu.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie