Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Sklep Meble Aldo przygotował nowości na rok 2015

Mamy nadzieję, że nowości przygotowane przez nas na rok 2015, przypadną Wam do gustu tak samo jak latach poprzednich. Rok 2015 będzie zdecydowanie pod znakiem wielofunkcyjności. Wielofunkcyjności dzięki której możemy zaoszczędzić mnóstwo miejsca w pokoju dziecięcym, jadalni czy sypialni. Coraz więcej właścicieli małych lokali poszukuje rozwiązań dostarczających dostateczną ilość miejsca do przechowywania przy zachowaniu przepustowości pokoju. Rok 2015 będzie bardzo bogaty w takie właśnie rozwiązania. Rozpoczniemy od łóżek dziecięcych. W roku 2015 wprowadzamy do oferty wielofunkcyjne łóżka z litego drewna niemieckiego producenta.

 

   

Łóżko dziecięce Alpha i Claas oferuje dużo miejsca do przechowywania (niemiecki producent)

 

 

Nowością w sklepie Meble Aldo będzie cały szereg praktycznych biurek dla dzieci i dorosłych ze zmienną wysokością lub nachyleniem blatu. W sytuacji kiedy z powodu braku miejsca nie możemy sobie pozwolić na biurko dla każdego dziecka i dorosłego, rozwiązaniem może być jedno biurko, które możemy dostosować w zależności na tym kto za nim zasiada. Dzięki wysokiej jakości mechanizmu do ustawiania jego obsługa jest bardzo prosta nawet dla małego dziecka..

 

   

Biurko Speedy rozwiązaniem dla studentów i dorosłych (niemiecji producent)

 

Nowości przygotowujemy podczas całego sezonu i pojawiają się w naszym sklepie co tydzień. Mamy nadzieję że mimo poważnych ruchów na rynku walutowym uda nam się również zachować atrakcyjne ceny naszych mebli a co na pewno możemy gwarantować to darmowy transport.