Składany stół jadalny, biurko, komoda w jednym, Kiona grey oak

Producent: Dekit
Kod: RIDK0102-2020
  • stół jadalny z możliwością rozbudowy do czterech rozmiarów
  • powierzchnia stołu 54 cm po złożeniu, do 239 cm po rozłożeniu
  • po złożeniu może służyć jako biurko
  • może być używany jako praktyczny stół do przechowywania po złożeniu
niedostępne
2 530,24 zł

Dane produktu

Wysokość (cm): 77 cm
Szerokość (cm): 54 - 239 cm
Głębokość: 90 cm
Waga: 53 kg
Ilość paczek: 1 szt.
Materiał: płyta laminowana 15-22 mm
Wykonanie: prasowane krawędzie
Kolor: dąb szary
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Hiszpania
Gwarancja: 24 miesięcy

RÓWNIEŻ NIE UWIERZYLIŚCIE Z PIERWSZEGO ZDJĘCIA, ŻE PREZENTUJEMY DUŻY STÓŁ DO JADALNI?

Tak, wyjątkowe, wyrafinowane projekty mogą i zaskakują od hiszpańskiego producenta. Biurko do pisania, ścienny stół do przechowywania, duży stół składany dostępny w kilku rozmiarach w zależności od tego jak duże jest Twoje przyjęcie. Hiszpańska producent nie przestaje nas zaskakiwać swoją pomysłowością, temperamentem i oryginalnymi projektami. Składany stół jadalny, który w stanie złożonym z pewnością nie zajmuje miejsca, wręcz przeciwnie, można go wykorzystać jako stolik do pisania lub przechowywania po obiedzie z przyjaciółmi lub rodziną, o czym wspomnieliśmy we wstępie.

Rozwiązanie idealne dla tych z Państwa, którzy tak naprawdę tylko sporadycznie potrzebują większego stołu do jadalni. Co więcej, stół jadalniany można rozłożyć na kilka szerokości, nie tylko na najmniejszy i największy wymiar, ale możliwe jest dowolne stopniowe rozkładanie w zależności od rzeczywistej liczby jadalni. Talerze do układu trzeba schować, nie można ich ustawić pod stołem. Wysokiej jakości metalowe prowadnice i ogólna metoda układu na stole jadalnym poprzez proste włożenie talerzy jest łatwa i szybka. Genialne rozwiązanie dostępne jest również w innych odcieniach.

MEBLE ALDO, DESIGN, KTÓREGO NIE ZNAJDZIESZ NIGDZIE INDZIEJ
Posiadanie wyłącznego przedstawicielstwa danych producentów i nie musi to być tylko francuski producent łóżek piętrowych Bibop, ale również np. przedstawicielstwo hiszpańskiego producenta, niesie za sobą pewien ciężar wiarygodnej dla Państwa klientów firmy. Wyłączne przedstawicielstwo nie jest łatwe do uzyskania, a my jako detalista meblowy jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy pochwalić się takim przedstawicielstwem u kilku producentów. Ponadto dla Państwa, jako klientów, ekskluzywne przedstawicielstwo ma ten urok, że czyni wnętrze pokoju dziecięcego oryginalnym i nieszablonowym. Ekskluzywna reprezentacja to także piękne wzory, które są obowiązkowym elementem wyposażenia klienta i to właśnie staramy się robić od kilku lat. Meble z duszą, meble z temperamentem, meble od Aldo.

Dekit, RM
Hiszpańska producent stawiająca na bardzo nowoczesne wzornictwo, wykorzystująca także nowe technologie i odcienie, które są zupełnie nieszablonowe i nowe. Hiszpański producent, który oferuje modne wzory we wszystkich pomieszczeniach, od salonu po sypialnię, przedpokój po pokój dziecięcy. Projekt, który pod wieloma względami, zwłaszcza w kategorii mebli dziecięcych, skupia się na maksymalizacji przestrzeni w Twoim wnętrzu. Bądź niekonwencjonalny i szczęśliwy z projektem aż ze słonecznej Hiszpanii.

Śledz nas w mediach społecznościowych