ceneo
Obsługa klienta: +48 796 693 889 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
Meble francuskie
0
0 zł
Koszyk jest pusty
0

Nie zrobisz dobrego wrażenia dwa razy. Zrób dobre wrażenie u swych gości zjawiskowym przedpokojem.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Twoja łazienka zasługuje na to, żeby wyglądać tak pięknie, jak Ty. Uczyń swoją łazienkę prześliczną.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Coś tak przyziemnego, jak meble do przechowywania rzeczy, również mogą być piękne. Wejdź i przekonaj się.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Rustykalny taboret Melange 85300206

Producent: IL
Kod: IL-U-0023
285 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Kolor: niebieski
Wysokość (cm): 46 cm
Szerokość (cm): 33 cm
Głębokość: 33 cm
Materiał: metal
Wykończenie: antykorozyjny lakier
Sposób dostawy: w całości
Kraj pochodzenia: Niemcy
Gwarancja: 36 miesięcy
Transport: Darmowy
Cena: min. zakup 4 sztuk

Metalowy taboret dla miłośników oryginalnego wzornictwa

Jesteśmy zainteresowani nietypowymi rozwiązaniami i staramy się często takie wprowadzać. Kolekcja Unique niemieckiego producenta już swoją nazwą sugeruje, że do takich należy. W tej kolekcji producent zastosował nowoczesne wzornictwo przemysłowe. Taboret wykonany z nietypowego materiału, w nietypowej kolorystyce i na pograniczu wielu stylów. Dzięki metalowej konstrukcji taboret jest prawie niezniszczalny. Ciekawym elementem kolorystycznym jest wykorzystanie patyny na tle koloru podstawowego.

Wykorzystanie patyny dodaje wygląd starego używanego mebla co jest pożądanym efektem wzornictwa przemysłowego. Podobny efekt wielu producentów wykorzystuje u mebli rustykalnych. Autorem tej kolekcji różnokolorowych taboretów jest niemiecki producent kładący nacisk nie tylko na oryginalny wygląd, ale również na wysoką jakość.

 

Niebieski taboret, niekoniecznie dla chłopców

O ile zaciekawił Państwa ten taboret, to jest on do dyspozycji w szerokiej gamie kolorów. Do dyspozycji są również kolejne elementy w podobnym stylu, jak na przykład krzesło Aix, korespondujące materiałem, kolorystyką i wyglądem z właśnie prezentowanym taboretem.

Nowe trendy i nietypowe rozwiązania to nasza pasja, więc w naszej ofercie często obok mebli praktycznych, nowoczesnych i eleganckich pojawiają się również propozycje, które można określić mianem lekko ekstrawaganckich. Jesteśmy świadomi tego, że zamówienie takich, lekko ekstrawaganckich, mebli wymaga znacznej fantazji i odwagi, ale mamy nadzieję, że nawet dla tych, którzy nie zdobędą się na odwagę, są one źródłem zabawy a może nawet inspiracji.


Interlink
Firma powstała w Niemczech, założona przez p. Martina Linka. Dzisiaj siedzibą firmy jest malownicze miasto Seltz we Francji. Jakość produkcji stworzona przysłowiową niemiecką dokładnością i dbałością o szczegóły. Firma Interlink za naszym pośrednictwem przynosi kolekcje nowoczesnych i stylowych mebli, które można znaleźć między innymi w kategorii mebli z litego drewna.
Wszystkie produkty posiadają certyfikaty jakości i atesty zdrowotne.
Meble Aldo są wyłącznym przedstawicielem na kraje bloku wschodniego i wszystkie aktualne produkty i nowości, znajdą Państwo na naszych stronach internetowych.

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera

Oferty maksymalnie 2x w miesiącu.
Możesz zrezygnować w każdym momencie.