Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


ROZWIĄZANIE PROBLEMU BRAKU MIEJSCA DO PRZECHOWYWANIA

Dla właścicieli małych mieszkań, którzy często zderzają się z problemem przechowywania różnych rzeczy, zwłaszcza tych, z których rzadko korzystają, mamy kilka inspirujących propozycji. Najwięcej miejsca do przechowywania oczywiście można zyskać poprzez wykorzystanie szafy odzieżowejJeżeli jednak do danego pokoju, wnętrza szafa się nie wejdzie, wówczas trzeba problem rozwiązywać w inny sposób. Najwięcej miejsca do przechowywania można obecnie zyskać, jeżeli nie ma możliwości ulokowania szafy, przez zakup wielofunkcyjnego łóżka. Niektóre spośród bardzo praktycznych projektów łóżek chcemy dziś zaprezentować. Niejeden klient może być zaskoczony tym, ile miejsca dzięki takiemu łóżku można uzyskać bez tego, by utracone zostało cokolwiek z przestrzeni w pomieszczeniu.    

Łóżko z miejscem do przechowywania

Oferta łóżek z miejscem do przechowywania jest bardzo szeroka. W gruncie rzeczy różnią się projekty poszczególnych łóżek właśnie tym, ile miejsca do przechowywania oferują. Łóżka z miejscem do przechowywania odróżniają się poza tym wielkością miejsca do spania. Można zdecydować się na łóżko ze szufladami do sypialni lub do pokoju dziecięcego. My jako pierwsi możemy zaproponować meble francuskiego producenta w postaci łóżka Space up. Należy ono do tych, które mają do zaoferowania jedną z największych przestrzeni do przechowywania najróżniejszych przedmiotów. Przestrzeń pod łóżkiem na antresoli ma w gruncie rzeczy zastępować szafę. Łóżko jest zatem odpowiednie dla młodych ludzi, którzy zaczynają urządzać swoje mieszkanie w garsonierze.  

      

 

 

 

 

 

 

 

 

W przypadku małżeńskich łóżek  najczęściej spotykamy się z łóżkiem ze szufladami po obydwu stronach, ale czasami też z łóżkiem wyposażonym w praktyczną nadstawkę. Oferta dizajnów jest szeroka, dzięki czemu można wybrać łóżko naprawdę według własnych potrzeb. Prawdą jest, że łóżka z miejscem do przechowywania znajdujemy zazwyczaj w kategorii nowoczesnych mebli, w grupie mebli rustykalnych raczej rzadko można spotkać łóżko, oferujące obszerne miejsce do przechowywania, o wykonaniu wielofunkcyjnym wogóle nie mówiąc. Jest jednak oczywiste, że meble rustykalne wybieramy zazwyczaj do większych pomieszczeń, w których prezentują się lepiej, niż w małym pokoju.         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na kolejnym zdjęciu pokazujemy kolekcję mebli do sypialni Evo, która również zaprojektowana została z myślą o małych pomieszczeniach. Zastosowano w niej szuflady po obydwu stronach łóżka a zarazem wielką nadstawkę, która może zastąpić klasyczną szafę. Każdy sam może ocenić, że miejsca do przechowywania w nadstawce łóżka nie są wcale małe. Ten praktyczny, funcjonalny dizajn wnosi do naszej oferty również francuski producent, który jako jeden z niewielu kładzie w swych kolekcjach mebli nacisk na dobre zagospodarowanie przestrzeni we wnętrzach mieszkania.   

Jako ostatní przykład chcemy pokazać łóżko Satty, które powinno się spodobać zwłaszcza studentom i studentkom. Prócz nadstawki za łóżkiem oraz dużych szuflad umieszczono tu również nowoczesne oświetlenie LED wokół całego obwodu łóżka. Nowoczesny, nie bójmy się powiedzieć ponadczasowy projekt na pewno przekona do siebie młodych ludzi. Również w przypadku łóżka Satty dobrze wykorzystana jest przestrzeń nad podwyższonym łóżkiem.  

Istnieją oczywiście również inne projekty mebli, dzięki którym można dobrze wykorzystać nawet małą przestrzeń. Dziś już znane są stoliki konferencyjne z miejscem do przechowywania, do małego pokoju nieraz kupujemy zestawy wypoczynkowe również z takim miejscem i można by kontynuować wymienianie. Ale decydując się na łóżko z wymyślnym dizajnem zaoszczędzić można jednak najwięcej.  Następnym razem powiemy więcej o możliwości uzyskania dodatkowego miejsca do przechowywania w pokoju dziecięcym również poprzez właściwy wybór łóżka.