ceneo
Obsługa klienta: +48 796 693 889 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
Meble francuskie
0
0 zł
Koszyk jest pusty
0

Nie zrobisz dobrego wrażenia dwa razy. Zrób dobre wrażenie u swych gości zjawiskowym przedpokojem.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Twoja łazienka zasługuje na to, żeby wyglądać tak pięknie, jak Ty. Uczyń swoją łazienkę prześliczną.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Coś tak przyziemnego, jak meble do przechowywania rzeczy, również mogą być piękne. Wejdź i przekonaj się.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Rozwiązania dla sypialni

Sypialnia czy miejsce do spania to naturalna, a raczej integralna część wyposażenia wnętrz. W dzisiejszym artykule chcemy przedstawić Państwu kilka ciekawych pozycji jako źródło inspiracji podczas aranżacji sypialni. Sypialnię warto wybierać nie tylko ze względów praktycznych, ale również estetycznych, tak by czuć się w niej wygodnie, komfortowo i przyjemnie, by móc rano wstawać zrelaksowany, odprężony i w pełni sił. 

 

  

Nowoczesna sypialnia Black francuskiego producenta

 


Sypialnie dla osób starszych

Na pewno będą się różnić sypialnia nastolatka i sypialnia starszej, z trudem poruszającej się osoby. Dla osób starszych polecamy łóżka wyższe z których łatwo wstać, Tak samo ważne jest by stolik nocny był odpowiednio wysoki i łatwo przystępny z łóżka. Warto rozważyć prosty w manipulacji stolik na kółkach. 

 Romantyczna sypialnia

Z reguły pod tym określeniem przychodzi nam na myśl sypialnia z mnóstwem zmysłowych tekstylnych akcesoriów w głębokich odcieniach koloru czerwonego i oświetlona świeczkami. Jednak tak samo eleganckie i romantyczne rozwiązanie może być wykonane w kolorze białym, co można osądzić na dołączonych zdjęciach.

 

 

 


Materiał sypialni

Często stawiane pytanie, z jakiego materiału powinny być wykonane meble do sypialni. Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta. W zasadzie z dowolnych, bo nie sam materiał decyduje o komfortowym spaniu. W szerokiej ofercie mebli do sypialni każdy może wybrać według własnych upodobać. Większość producentów bardzo elastycznie reaguje na zmianę potrzeb i upodobać klientów i ze wzrastającym zainteresowaniem o na przykład meble z litego drewna, zawsze idzie w parze poszerzenie oferty właśnie tej kategorii.

 

 

Zapisz się do newslettera

Oferty maksymalnie 2x w miesiącu.
Możesz zrezygnować w każdym momencie.