Rozkładany stolik kawowy Otawa - dąb blonde

Producent: Trasman
Kod: TRS028-2018
  • wysokość 35 cm do 50 cm, po podniesieniu powierzchni serwowania
  • materiał, laminat do 25 cm
  • wykończenie forniru
  • duża przestrzeń do przechowywania, możliwość innych odcieni

Oferujemy dostawę do Was w ciągu 4 tygodni
1 218,91 zł

Dane produktu

Wysokość (cm): 35 cm
Długość (cm): 90 cm
Głębokość: 55 cm
Waga: 27 kg
Ilość paczek: 1 szt.
Kolor: biały, dąb blonde
Materiał: Płyta laminowana 16 i 25 mm
Wykonanie: prasowane krawędzie
Wykończenie: okleina
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Hiszpania
Gwarancja: 24 miesięcy

Nowoczesny salon, praktyczny stolik

Kolekcja hiszpańskiego producenta z Ottawy oferuje kilka kombinacji kolorystycznych bardzo praktycznego stolika kawowego. Możesz skorzystać z opcji regulacji wysokości, jeśli chcesz coś zjeść, aby obejrzeć ulubiony program telewizyjny, możesz również skorzystać z praktycznego miejsca do przechowywania.

Ogólnie rzecz biorąc, stolik kawowy jest w nowoczesnym stylu i odpowiednim zakresie kolorów, w których ten praktyczny dodatek można kupić do salonu. Stolik kawowy jest wysokiej jakości, wykonany z grubego laminatu i ma wykończenia powierzchni z forniru, a nie przez klejenie folii papierowej. Wybierz z szerokiej gamy mebli w identycznych odcieniach od hiszpańskiego producenta. Dostawa w częściach montażowych zgodnie z instrukcją.

Trasman

Hiszpański producent jest jednym z najlepszych, swoją propozycję czyni najpopularniejszą w naszej witrynie. Oferta bogatych, dziecięcych odcieni, szeroka gama poszczeglónych elementów kolekcji, w których można kupić nawet łóżko piętrowe i można wykonać identyczny projekt dla całego pokoju dziecięcego z tym rodzajem sypialni. Dostarczenie łóżka piętrowego w częściach, które wymagają instalacji zgodnie z instrukcjami.

Śledz nas w mediach społecznościowych