ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Rozkładany stolik kawowy Malone 0614TABA

Producent: PRS
Kod: PRS00436-2014
1 385 zł
Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
Darmowy transport

Dane produktu

Wysokość: 40,4 cm
Szerokość: 116,4 cm
Głębokość: 66 cm
Waga: 26 kg
Ilość paczek: 1 szt.
Materiał: płyta laminowana – płyta MDF
Wykończenie: 3D dekor, relief
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: dąb szary
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 36 miesięcy
Transport: Darmowy

Modny stolik kawowy was zaskoczy swą pojemnością

Francuski producent myślał o maksymalnej funkcyjności mebli. W kolekcji Malone znajdziecie pojedyńcze części w bardzo modnym stylu. Konkretny stolik kawowy ma bardzo praktyczne rozwiązanie w postaci możliwego odsunięcia górnej deski, pod którą znajdziecie „niepostrzegalny“ schowek. W małym wnętrzu, każdy taki niepostrzegalny element jest bardzo dobrze wykorzystany. Kolekcja Malone oferuje meble do pokoju stołowego i jadalni. Bardzo nowatorski jest tutaj także 3D wzór w postaci szarego dębu.

 

Francuski producent oprócz modnego, bardzo funkcyjnego stylu koncentruje się również na jakości. Imitacja drewna dębowego i kamienia naturalnego jest tak wiarygona, że trudno można rozpoznać różnicę od masywu. Meble są także bardzo stabilne i wyróżniają się masywnością. Dostawa w częściach z potrzebą montażu wg instrukcji. Dostawa jest darmowa w ramach całego kraju.

 

Modne wnętrze pokoju stołowego

Najlepiej można charakteryzować modne pokoje dzienne skromnością. Tradycyjne potężne meblościanki są już na szczęście przeszłością a dzisiejsza oferta mebli nam pozwala wyposażyć wnętrza praktycznie i oszczędnie. Za dużo mebli w pokoju z pewnością źle wpływa na każdego z nas.

 

Następna wygodą modnych kolekcji jest także oferta części. Dla kolekcji Malone liczy się to, że meble przeznaczone są do pokoju stołowego i jadalni, a to w jednolitym stylu. Dla właścicieli małych mieszkań jest to jednym z rozwiązań zakupić sobie stół do jadalni w jednolitym stylu, tak jak reszta mebli w pomieszczeniu. W chwili obecnej mało ludzi posiada jadalnię jako samodzielny pokój..

 

Parisot
Grupa Parisot powstała we Francji w 1936 roku, kiedy Jacques Parisot rozpoczął produkcję mebli, łącząc nowoczesny design z tradycyjnym rzemiosłem i naciskiem na jakość. Dziś Parisot produkuje meble w zgodzie z europejskimi standardami, z naciskiem na jakość i bezpieczeństwo. Meble dla dzieci spełniają rygorystyczne europejskie wymogi bezpieczeństwa, a pakowane są w częściach do łatwiejszego transportu, wraz ze szczegółową instrukcją montażu.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty powiązane

Stolik RTV Malone 0614BATV

Stolik RTV Malone 0614BATV

Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
1 338 zł

Produkty podobne

Stolik konferencyjny Travis 0197TABA

Stolik konferencyjny Travis 0197TABA

Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
394 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie