ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Rozkładany stół jadalniany Wild 0329TARE-ALLO

Producent: PRS
Kod: PRS00235-2016
1 611 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Wysokość: 78 cm
Szerokość: 180+40+40 cm
Głębokość: 94 cm
Waga: 68 kg
Ilość paczek: 4 szt.
Materiał: płyta laminowana 15 i 18 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: sosna bielona-imitacja granitu
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Rozkładany stół do jadalni

W kolekcji Wild możemy znaleźć cały szereg pojedynczych elementów do wyposażenia jadalni i salonów. Kolekcja oferuje meble o nowoczesnym wyglądzie i nietypowej, unikalnej wręcz, kolorystyce. Jednym z wielu elementów tej kolekcji jest przedstawiany aktualnie rozkładany stół oferowany również w uproszczuonej (tańszej) wersji bez możliwości rozłożenia. Pomimo nowoczenej konstrukcji o prostych liniach, stół ma masywny wygląd. Nietypowe połączenie kontrastujących ze sobą odcieni podkreóla elegancję i unikalność mebli tej kolekcji. W rnaszej ofercie mamy do dyspozycji wiele kolejnych elementów wyposażenia jadalni, w których oczywiście nie zabrakło odpowiednich krzeseł.

 

Francuski producent kolekcji Wild oferuje meble w bardzo attrakcyjnych cenach, przy zachowaniu wysokiej jakości, co osiąga przez stosowanie bardzo prostych konstrukcji. Meble wykonane są z płyty laminowanej. Dostawa w częściach do montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.


Parisot
Grupa Parisot powstała we Francji w 1936 roku, kiedy Jacques Parisot rozpoczął produkcję mebli, łącząc nowoczesny design z tradycyjnym rzemiosłem i naciskiem na jakość. Dziś Parisot produkuje meble w zgodzie z europejskimi standardami, z naciskiem na jakość i bezpieczeństwo. Meble dla dzieci spełniają rygorystyczne europejskie wymogi bezpieczeństwa, a pakowane są w częściach do łatwiejszego transportu, wraz ze szczegółową instrukcją montażu.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Rozkładany stół Waren 0122TARE-ALLO

Rozkładany stół Waren 0122TARE-ALLO

Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
763 zł
Rozkładany stół jadalniany Luneo 0321TARE

Rozkładany stół jadalniany Luneo 0321TARE

Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
1 063 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie