ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Rozkładany stół do jadalni Mathis 0192TARE

Producent: PRS
Kod: PRS00264-2014
2 796 zł
Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
Darmowy transport

Dane produktu

Wysokość: 79 cm
Głębokość: 90 cm
Długość: 180-240 cm
Materiał: płyta laminowana
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: dąb melamine
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Rozkładany stół do jadalni Mathis

Meble z drewna dębowego są bardzo cenione, ich cena jednak bywa dla wielu niedostępna. Rozwiązaniem może tu być oferta mebli, wykonanych z materiału doskonale imitującego ten kosztowny materiał. W kolekcji Mathis francuski producent oferuje szereg samodzielnych elementów, przeznaczonych do urządzania jadalni lub salonu. Dzięki temu powstaje możliwość połączenia wnętrz w jednym pomieszczeniu. Rozkładany stół do jadalni imituje, a raczej jego opracowanie powierzchni, doskonale drewno dębowe.Autorem projektu, jak już podaliśmy, jest francuski producent. Jak zwykle również w przypadku kolekcji mebli Mathis oferuje wysoką jakość oraz dizajn dopracowany do najmniejszych szczegółów. Dzięki jakości jest manipulacja podczas składania bardzo prosta. Materiałem jest deska laminatowa o grubości 25 mm, oraz masywne składniki. Dostawa w częściach do montażu według instrukcji.

 

 

Stylowy stół do nowoczesnej jadalni

Kolekcja Mathis to projekt, łączący nowoczesne elementy ze stylowymi. Nowoczesność widoczna jest w prostych liniach podstawowego dizajnu, na stylu zyskuje dzięki imitacji drewna dębowego. Połączenie, które obecnie jest bardzo popularne. Projekty są nowoczesne, dzięki naturalnemu odcieniowi nie stwarzają jednak takiego poczucia chłodu, jak w przypadku wysokiego połysku czy też materiałów typu metal lub szkło.
- stół do jadalni złożony długość 180cm, szerokość 90cm, wysokość 79 cm
- stół do jadalni rozłożony długość 240cm, szerokość 90cm, wys. 79 cm
Przy stole może zatem wygodnie usiąść 8 osób, przy czym dla wszystkich będzie dostatek miejsca. W kolekcji znaleźć można cały szereg innych elementów w dopasowanej wersji wykonania. Dzięki ofercie elementów do salonu i do jadalni istnieje również możliwość wyposażenia kącika jadalnianego w ramach salonu.
Parisot 
Grupa Parisot powstała we Francji w roku 1936, kiedy to Jacques Parisot zaczął produkować meble, oparte na kombinacji nowoczesnego designu oraz rustykalnego rzemiosła, a więc z naciskiem na jakość. Dziś Parisot produkuje meble zgodnie z normami europejskimi akcentując jakość i bezpieczeństwo. Meble dziecięce dostosowane są do wymagających europejskich przepisów bezpieczeństwa, wszystko pakowane jest w płaskich opakowaniach, z dokładnymi instrukcjami montażu. 

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty powiązane

Meble do salonu Mathis 0192

Meble do salonu Mathis 0192

Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
od 2 944 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie