ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Rozkładany stół Barolo J59.082

Producent: Gaut
Kod: GA0023-2016
1 312 zł
Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
Darmowy transport

Dane produktu

Wysokość: 74 cm
Szerokość: 113-153 cm
Głębokość: 113 cm
Materiał: płyta MDF, płyta laminowana
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: sosna bielona
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Rozkładany, okrągły stół jadalniany

Raczej rzadko spotykana, rozkładana konstrukcja stołu jadalnianego. Większość rozkładanych stołów to stoły prostokątne więc pojawienie się okrągłego, rozkładanego stołu na pewno ucieszy wielu klientów poszukujących takiego właśnie rozwiązania. Markowe meble francuskiego producenta to nie tylko nietypowe konstrukcje i atrakcyjny wygląd, ale również wysoka jakość. W ramach kolekcji Barolo mamy do dyspozycji szereg elementów do wyposażenia jadalni i salonów.

 

Francuski producent kładzie wysoki nacisk na jakość i oryginalny wygląd. Materiałem wykorzystanym do produkcji jest kombinacja płyty laminowanej i MDF. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.
Certyfikat ISO 9001 - jakość
Certyfikat ISO 14001 – gwarancja na meble od 2-5 lat
Certyfikat ISO 18001 – meble bezpieczne dla zdrowia i w używaniu Gautier 

Zespół projektantów z firmy Gautier z przyjemnością przedstawia bardzo ciekawą kolekcję mebli. Produkcja jest czysto francuska, a skupia się przede wszystkim na harmonii, szczerości oraz spójności. Filozofia, która ma na celu ciągłe zwiększanie jakości a zarazem kładzie nacisk na szczegóły.
Producent przynosi wzornictwo i styl na miarę dni dzisiejszych, a zarazem jest pozytywnie nastawiony do problematyki ochrony środowiska naturalnego, zwłaszcza pod kątem produkcji. Dowodzi tego posiadaniem wiele certyfikatów .

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie