ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)
Darmowy transport

Rozkładane łóżko z litego drewna Pino PIKB9114

Producent: VP
Kod: VP001-2017
1 678 zł
Dostępność:
2-3 tygodnie
Darmowy transport

Dane produktu

Wysokość: 80 cm
Szerokość: 100 cm
Długość: 209,4 cm
Nośność: 80 kg
Waga: 42 kg
Ilość paczek: 2 szt.
Powierzchnia spania: 90x200 cm - 180x200 cm
Dla dziecka w wieku: 3 - 18 lat
Cena łóżka: ze stelażem, bez materaca
Materiał: drewno sosnowe
Wykończenie: lakier
Wykonanie: zaokrąglone krawędzie
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: przezroczysty biały
Kraj pochodzenia: Belgia
Transport: Darmowy
Gwarancja: 24 miesięcy

Instrukcja montażu

Rozkładane łóżko dziecięce z litego drewna

Dosyć nietypowa, lecz pomysłowa, rozkładana konstrukcja belgijskiego producenta, posiada opcjonalną powierzchnię spania 80x200 cm lub 160x200 cm. Konstrukcja eliminuje w przyszłości potrzebę zakupu łóżka studenckiego, ponieważ komfortową powierzchnię spania otrzymamy rozłożeniem łóżka. Zastosowany (prosty wobsłudze i manipulacji) mechanizm, pozwala na szybkie i proste rozłożenie łóżka. Do produkcji łóżka producent zastosował jakościowe drewno sosnowe, którego elementy (w miejscach krytycznych) osiągają grubość nawet 3,5 cm. Odpowiednio wysuszone drewno bez wad i pęknięć nie podlegające deformacjom, uniemożliwiającym rozłożenie. Wykoóżczenie przezroczystym białym lakierem zachowującym widoczną strukturę drewna. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Aldo info: prosty w obsłudze wysuwany stelaż sprawia że rozłożenia łóżka jest bardzo proste.

Belgijski producent do produkcji wykorzystuje odpowiednio wysuszone drewno sosnowe bez wad i pęknięć, co minimalizuje ryzyko późniejszych deformacji na wskutek oddziaływania środowiska. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Łóżko ze stelażem w cenie i darmowym transportem na terenie całego kraju.
VP company 
"Fine furniture for young people”, tym mottem kieruje się belgijska firma. Jakościowe meble dla małych dzieci i studentów. Spółka VP to firma rodzinna z wieloletnią tradycją, rozpoczynającą się w 1952 roku. Producent belgijski dostarcza meble wykonane z najbardziej jakościowych materiałów, z certyfikatami, dotrzymujące w pełni normy Unii Europejskie dotyczące bezpieczeństwa dzieci. 

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie