ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)
Darmowy transport

Rozkładane łóżeczko od narodzin do dorosłości Zoe P0H.605

Producent: Gaut
Kod: GA00175-2015
2 666 zł
Dostępność:
3 - 4 tygodnie
Darmowy transport

Dane produktu

Wysokość: 106 cm
Szerokość: 76 cm
Długość: 180 cm
Powierzchnia spania: 60x120-90x190 cm
Cena łóżeczka niemowlęcego: ze stelażem, bez materaca
Stelaż: dwie możliwe pozycje
Materiał: płyta MDF
Wykonanie: obrzeża ABS
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biało-szary
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 36 miesięcy
Transport: Darmowy
Łóżko dziecięce: po rozłożeniu -100x40x194 cm

Łóżeczko dziecięce Zoe, miejsce do spania od narodzin aż do dorosłości

Biorąc pod uwagę możliwość wykorzystania łóżeczka do dorosłości dziecka, to cena tej pomysłowej konstrukcji jest bardzo atrakcyjna. Po rozłożeniu łóżeczka otrzymujemy dwa pojedyncze elementy. Łóżko dziecięce pod materac 90x190 cm i komodę. Złożone łóżeczko oferuje powierzchnię spania 60x120 cm i zintegrowaną komodę do przewijania. Łóżeczko należy do kategorii bezpiecznych i bardzo praktycznych. Komoda z przewijakiem to najbezpieczniejsze miejsce do przewijania. Oferuje dostateczną przestrzeń do przechowywania wszystkich potrzebnych do przewijania akcesoriów, bez potrzeby odbiegania po cokolwiek i pozostawienia dziecka choć przez chwilę bez opieki. W ramach kolekcji Zoe francuski producent oferuje kolejne elementy wyposażenia pokoju dziecięcego. Do łóżeczka możemy dokupić na przykład szafę, którą tak samo można wykorzystać aż do wieku dorosłego. W wieku późniejszym, do wyposażenia pokoju dla ucznia wystarczy tylko dokupić biurko.

 

Francuski producent przedstawia jakościowe, markowe meble. Również dzięki temu potrafi zaoferować meble o długim okresie eksploatacji. Materiałem do produkcji jest płyta MDF z obrzeżami ABS na wybranych elementach. Dostawa szafy w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju. 


Certifikat ISO 9001 - jakość
Certifikat ISO 14001 - gwarancja 2 - 5 lat
Certifikat ISO 18001 - bezpieczne w używaniu, nieszkodliwe dla zdrowia

 

Gautier
Zespół projektantów z firmy Gautier z przyjemnością przedstawia bardzo ciekawą kolekcję mebli. Produkcja jest czysto francuska, a skupia się przede wszystkim na harmonii, szczerości oraz spójności. Filozofia, która ma na celu ciągłe zwiększanie jakości a zarazem kładzie nacisk na szczegóły.
Producent przynosi wzornictwo i styl na miarę dni dzisiejszych, a zarazem jest pozytywnie nastawiony do problematyki ochrony środowiska naturalnego, zwłaszcza pod kątem produkcji. Dowodzi tego posiadaniem wiele certyfikatów.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie