ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Rozkładane łóżeczko niemowlęce Sailing 10.516.1600

Producent: New Joy
Kod: NEWJ00129-2016
Przybliżony czas dostawy:
5 - 6 tygodni
Darmowy transport
Tapicerka do łóżeczka Sailing
583 zł
Rozkładane łóżeczko dziecięce Sailing
2 951 zł

Dane produktu

Wysokość: 112 cm
Głębokość: 94 cm
Długość: 189 cm
Nośność: 80 kg
Powierzchnia spania: 80x130 - 80x180 cm
Cena łóżeczka niemowlęcego: ze stelażem, bez materaca
Materiał: płyta MDF
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biały, niebieski, ciemno kasztanowy
Kraj pochodzenia: Turcja
Gwarancja: 36 miesięcy
Transport: Darmowy

Łóżeczko niemowlęce z możliwością rozłożenia do postaci łóżka dziecięcego

Początkowa inwestycja do mebli tego typu jest nieco wyższa, ale dzięki możliwości wykorzystania łóżeczka nie przez trzy, ale przez czternaście lat (czy nawet dłużej), inwetycja ta zwróci się z nawiązką. Łóżeczko niemowlęce możemy rożłożyć do postaci łóżka dziecięcego, co rozwiązuje problem miejsca do spania aż do momentu transformacji pokoju dziecięcego na pokój studencki. Samo łóżeczko niemowlęce posiada praktyczną konstrukcję zawierającą szufladę, którą możemy wykorzystać jako przestrzeń do przechowywasnia lub jako przejściowe miejsce do spania jednego z rodziców. Integralną częścią łóżeczka jest również praktyczna komoda służąca jako przewijak. Po rozłożeniu łóżeczka nadal można korzystać z szuflady i komody. W ramach kolekcji Sailing znajdziemy wiele kolejnych elementów wyposażenia pokoju dziecięcego, nie za brakło też dodatków i dekoracji.

 

Turecki producent markowych mebli dziecięcych New Joy, kładzie nacisk na jakość, co dokumentuje szeregiem certyfikatów i gwarancja do 3 lat. Materiałem do produkcji jest płyta MDF. Dostawa w częściach, z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju. 
New Joy 
Markowe meble dziecięce New Joy z wydłużoną gwarancją i oryginalnym designem. Firma New Joy prezentuje meble dziecięce nowej generacji. Praktyczne, bezpieczne, eleganckie i jakościowe. To wszystko udokumentowane posiadanie certyfikatów GS security test, E1, TSE, ISO.

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie