ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Rozkładane łóżeczko dziecięce Puffy 10.111.1600

Producent: New Joy
Kod: NEWJ00108-2016
3 171 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Wysokość: 111 cm
Głębokość: 90 cm
Długość: 184 cm
Nośność: 80 kg
Powierzchnia spania: 80x130 - 80x180 cm
Cena łóżeczka niemowlęcego: ze stelażem, szufladą, bez materaca
Materiał: płyta MDF
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biało-beżowy
Kraj pochodzenia: Turcja
Wydłużona gwarancja: 7 lat
Transport: Darmowy
Pokój dziecięcy filtr: dla niemowlaka

Łóżeczko dziecięce nie tylko dla niemowląt

Producenci mebli dziecięcych dosłownie prześcigają się pomysłowości swych konstrukcji, oferując coraz to nowe produkty maksymalizujące możliwości ich wykorzystania. Przykładem takiej właśnie konstrukcji jest przedstawiane łóżeczko niemowlęce Puffy, z możliwością rozłożenia do postaci łóżka dziecięcego pod materac 80x180 cm. Łóżeczko jest częścią składową kolekcji markowych mebli z gwarancją wydłużoną do 7 lat. W złożonej formie łóżeczko oferuje powierzchnię spania 80x130 cm, a jego integralną częścią jest komoda z przewijakiem. Dzięki sporej przestrzeni do przechowywania, rodzice mają wszelkie, niezbędne do przewijania akcesoria pod ręką, bez potrzeby odbiegania po cokolwiek i zostawienia choć przez chwilę dziecka bez opieki. Również po rozłożeniu łóżeczka możemy nadal korzystać z komody, jako pojedynczego elementu wyposażenia. W ramach kolekcji Puffy mamy do dyspozycji cały szereg elementów wyposażenia pokoju niemowlęcego, które jednak (podobnie jak rozłożone łóżeczko) możemy z powodzeniem wykorzystać aż do wieku dorosłego dziecka. Możliwości jest naprawdę wiele.

 

Info Aldo: po rozłożeniu łóżeczko oferuje powierzchnię spania 80x180 cm


Producent markowych mebli dziecięcych z gwarancją wydłużoną do 7 lat, kładzie nacisk jakość, oryginalny wygląd, nieszkodliwość dla zdrowia oraz szerokie możliwości praktycznego wykorzystania. Materiałem do produkcji jest płyta MDF. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Stelaż i szuflada w cenie. Darmowy transport na terenie całego kraju. New Joy
Markowe meble dziecięce New Joy z wydłużoną gwarancją i oryginalnym designem. Firma New Joy prezentuje meble dziecięce nowej generacji. Praktyczne, bezpieczne, eleganckie i jakościowe. To wszystko udokumentowane posiadanie certyfikatów GS security test, E1, TSE, ISO.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Łóżeczko dziecięce aż do dorosłości Clapotis P0M.605

Łóżeczko dziecięce aż do dorosłości Clapotis P0M.605

Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
3 008 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie