ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)
Darmowy transport

Rozkładane łóżeczko dziecięce Laura 10.501.1600

Producent: New Joy
Kod: NEWJ00106-2016
2 854 zł
Dostępność:
niedostępne

Dane produktu

Wysokość: 116 cm
Głębokość: 90 cm
Długość: 186 cm
Powierzchnia spania: 80x130 - 80x180 cm
Cena łóżeczka niemowlęcego: z szufladami, stelażem, bez materaca
Materiał: płyta MDF
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biały
Kraj pochodzenia: Turcja
Wydłużona gwarancja: 7 lat
Transport: Darmowy
Pokój dziecięcy filtr: dla niemowlaka

Rozkładane łóżeczko niemowlęce od narodzin do dorosłości

Dzięki możliwości rozłożenia prezentowanego aktualnie łóżeczka do postaci łóżka dziecięcego, może ono być wykorzystane aż do czternastu czy nawet piętnastu lat dziecka, co pozwala na zaoszczędzenie znacznych środków finansowych. Bardzo jakościowe wykonanie, udokumentowane siedmioletnią gwarancją, pozwala na bardzo długi, bezproblemowy okres eksploatacji. Po rozłożeniu łóżeczka uzyskamy nie tylko pełnowartościowe łóżko dziecięce pod materac 80x180 cm, ale również komodę. Jeżeli w związku z narodzinami dziecka zdecydują się Państwo na kompletne wyposażenie pokoju niemowlęcego, to pozostałe elementy wyposażenia, takie jak szafa, czy komoda, mogą być, tak samo jak łóżeczko, wykorzystywane do dco najmniej piętnastu lat dziecka. Jedynym meblem do uzupełnienia pokoju uczennicy pozostaje biurko.

 

Info Aldo: po rozłożeniu łóżeczko oferuje powierzchnię spania 80x180 cmProducent markowych mebli dziecięcych z gwarancją wydłużoną do 7 lat, kładzie nacisk jakość, oryginalny wygląd, nieszkodliwość dla zdrowia oraz szerokie możliwości praktycznego wykorzystania. Materiałem do produkcji jest płyta MDF. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Stelaż w cenie. Darmowy transport na terenie całego kraju.New Joy
Markowe meble dziecięce New Joy z wydłużoną gwarancją i oryginalnym designem. Firma New Joy prezentuje meble dziecięce nowej generacji. Praktyczne, bezpieczne, eleganckie i jakościowe. To wszystko udokumentowane posiadanie certyfikatów GS security test, E1, TSE, ISO.

 

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie