ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)
Darmowy transport

Rozkładane łóżeczko dziecięce Jasmin 10.514.1600

Producent: New Joy
Kod: NEWJ00112-2016
3 764 zł
Dostępność:
niedostępne

Dane produktu

Wysokość: 123 cm
Głębokość: 93 cm
Długość: 192 cm
Nośność: 80 kg
Powierzchnia spania: 80x130 - 80x180 cm
Cena łóżeczka niemowlęcego: ze stelażem, bez materaca
Materiał: płyta MDF
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biały
Kraj pochodzenia: Turcja
Wydłużona gwarancja: 7 lat
Transport: Darmowy

Łóżeczko niemowlęce o typowo francuskiej elegancji

Trochę nietypowy, a nawet unikalny wygląd wybrał producent dla markowych mebli dziecięcych z gwarancją wydłużoną do 7 lat. Przedstawiane łóżeczko dziecięce posiada wyraźne rysy stylu rustykalnego. Bardzo szczegółowo dopracowana konstrukcja jest również bardzo praktyczna i umożliwia rozłożenie do postaci tradycyjnego łóżka dziecięcego pod materac 80x180 cm. Łóżeczko może więc być wykorzystane od narodzin do czternastu, a nawet piętnastu lat dziecka. Łóżeczko w stanie złożonym oferuje powierzchnię spania 80x130 cm, a integralną częścią łóżeczka jest komoda z przewijakiem. Po rozłożeniu, komodę można wykorzystać jako pojedynczy element z możliwością ustawienia w dowolnym miejscu. W ramach kolekcji Jasmine mamy również do dyspozycji kolejne meble dziecięce do kompletnego wyposażenia pokoju dziecięcego, takie jak biurko, szafa czy regał. Oczywiście pozostałe meble tak samo mogą być wykorzystane od narodzin do dorosłości. Wybór droższego łóżeczka okazuje się być bardzo opłacalną inwestycją na przyszłość.

 

Producent markowych mebli dziecięcych z gwarancją wydłużoną do 7 lat, kładzie nacisk jakość, oryginalny wygląd, nieszkodliwość dla zdrowia oraz szerokie możliwości praktycznego wykorzystania. Materiałem do produkcji jest płyta MDF. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Stelaż w cenie. Darmowy transport na terenie całego kraju. New Joy
Markowe meble dziecięce New Joy z wydłużoną gwarancją i oryginalnym designem. Firma New Joy prezentuje meble dziecięce nowej generacji. Praktyczne, bezpieczne, eleganckie i jakościowe. To wszystko udokumentowane posiadanie certyfikatów GS security test, E1, TSE, ISO.

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie