ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)
Darmowy transport

Rozkładane łóżeczko dziecięce Douce Nuit P0U.702

Producent: Gaut
Kod: GA00143-2015
1 695 zł
Dostępność:
niedostępne

Dane produktu

Wysokość: 86 cm
Szerokość: 75 cm
Długość: 144 cm
Powierzchnia spania: 70 x 140 cm
Cena łóżeczka niemowlęcego: ze stelażem, bez materaca
Stelaż: dwie możliwe pozycje
Materiał: płyta MDF
Wykonanie: obrzeża ABS
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biało-szary
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Rozkładane łóżeczko zdecydowanie wydłuża okres użytkowania

Od wielu lat producenci starają się zmienić meble dziecięce dla niemowląt w sensie możliwości ich dłuższej eksploatacji niż tylko przez okres około trzech lat. Celem tych działań jest obniżenie kosztów mebli niemowlęcych. Jedną z opcji dłuższego wykorzystania mebli niemowlęcych oferuje przedstawiane łóżeczko dziecięce z możliwością jego rozłożenia na typowe łóżko dziecięce bez barierek. Łóżko o identycznej powierzchni spania 70x140 cm, czyli łóżko nie wymagające zmianę materaca, a umożliwiające wykorzystanie łóżeczka do lat sześciu. Dzięki temu możliwe jest odłożenie aranżacji pokoju dziecięcego do wieku kiedy dziecko ma już ukształtowany własny gust i własne zainteresowania, i prościej nam wyjść naprzeciw jego zapotrzebowaniom. Po rozłożeniu uzyskujemy łóżko o powierzchni spania lepiej dostosowanej do wzrostu dziecka w wieku przedszkolnym, a dziecko lepiej i w sposób bardziej komfortowy przyzwyczai się do spania w łóżku bez barierek. 

 

Francuski producent certyfikowanych, markowych mebli dziecięcych kładzie wielki nacisk na jakość. Materiałem do produkcji jest płyta MDF z obrzeżami ABS na wybranych elementach. Dostawa łóżeczka w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Cena ze stelażem pod materac 70x140 cm. Darmowy transport na terenie całego kraju. Możliwość dokupienia praktycznej szuflady pod łóżko.Certifikat ISO 9001 - jakość
Certifikat ISO 14001 - gwarancja 2 - 5 lat
Certifikat ISO 18001 - bezpieczne w używaniu, nieszkodliwe dla zdrowia

Łóżeczko dla niemowląt, bez możliwości rozłożenia

W ofercie kolekcji Douce Nuit jest do dyspozycji również tradycyjne łóżeczko dziecięce bez możliwości rozłożenia. Łóżeczko o powierzchni spania 60x120 cm. Rozwiązanie odpowiednie dla tych z Państwa, którzy planują aranżację pokoju dziecięcego już w trzech latach dziecka, lub dla tych którym potrzebne jest tylko łóżeczko dziecięce do umieszczenia w sypialni rodziców. Jeżeli zdecydowali się Państwo na zakup tylko łóżeczka, to jednak gorąco polecamy komodę z przewijakiem. Zaoszczędzi ona Państwu mnóstwo kłopotów i jest najbezpieczniejszym sposobem przewijania dziecka.

 

Gautier
Zespół projektantów z firmy Gautier z przyjemnością przedstawia bardzo ciekawą kolekcję mebli. Produkcja jest czysto francuska, a skupia się przede wszystkim na harmonii, szczerości oraz spójności. Filozofia, która ma na celu ciągłe zwiększanie jakości a zarazem kładzie nacisk na szczegóły.
Producent przynosi wzornictwo i styl na miarę dni dzisiejszych, a zarazem jest pozytywnie nastawiony do problematyki ochrony środowiska naturalnego, zwłaszcza pod kątem produkcji. Dowodzi tego posiadaniem wiele certyfikatów.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Rozkładane łóżeczko dziecięce Clapotis P0M.602

Rozkładane łóżeczko dziecięce Clapotis P0M.602

Dostępność
3 - 4 tygodnie
1 630 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie