ceneo
Obsługa klienta: +48 796 693 889 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
Meble francuskie
0
0 zł
Koszyk jest pusty
0

Nie zrobisz dobrego wrażenia dwa razy. Zrób dobre wrażenie u swych gości zjawiskowym przedpokojem.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Twoja łazienka zasługuje na to, żeby wyglądać tak pięknie, jak Ty. Uczyń swoją łazienkę prześliczną.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Coś tak przyziemnego, jak meble do przechowywania rzeczy, również mogą być piękne. Wejdź i przekonaj się.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Rozkładane łóżeczko dziecięce Douce Nuit P0U.702

Producent: Gaut
Kod: GA00143-2015
1 954 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Kolor: biało-szary
Wysokość (cm): 86 cm
Szerokość (cm): 75 cm
Długość (cm): 144 cm
Powierzchnia spania: 70 x 140 cm
Cena łóżeczka niemowlęcego: ze stelażem, bez materaca
Stelaż: dwie możliwe pozycje
Materiał: płyta MDF
Wykonanie: obrzeża ABS
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Rozkładane łóżeczko zdecydowanie wydłuża okres użytkowania

Od wielu lat producenci starają się zmienić meble dziecięce dla niemowląt w sensie możliwości ich dłuższej eksploatacji niż tylko przez okres około trzech lat. Celem tych działań jest obniżenie kosztów mebli niemowlęcych. Jedną z opcji dłuższego wykorzystania mebli niemowlęcych oferuje przedstawiane łóżeczko dziecięce z możliwością jego rozłożenia na typowe łóżko dziecięce bez barierek. Łóżko o identycznej powierzchni spania 70x140 cm, czyli łóżko nie wymagające zmianę materaca, a umożliwiające wykorzystanie łóżeczka do lat sześciu. Dzięki temu możliwe jest odłożenie aranżacji pokoju dziecięcego do wieku kiedy dziecko ma już ukształtowany własny gust i własne zainteresowania, i prościej nam wyjść naprzeciw jego zapotrzebowaniom. Po rozłożeniu uzyskujemy łóżko o powierzchni spania lepiej dostosowanej do wzrostu dziecka w wieku przedszkolnym, a dziecko lepiej i w sposób bardziej komfortowy przyzwyczai się do spania w łóżku bez barierek. 

 

Francuski producent certyfikowanych, markowych mebli dziecięcych kładzie wielki nacisk na jakość. Materiałem do produkcji jest płyta MDF z obrzeżami ABS na wybranych elementach. Dostawa łóżeczka w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Cena ze stelażem pod materac 70x140 cm. Darmowy transport na terenie całego kraju. Możliwość dokupienia praktycznej szuflady pod łóżko.Certifikat ISO 9001 - jakość
Certifikat ISO 14001 - gwarancja 2 - 5 lat
Certifikat ISO 18001 - bezpieczne w używaniu, nieszkodliwe dla zdrowia

Łóżeczko dla niemowląt, bez możliwości rozłożenia

W ofercie kolekcji Douce Nuit jest do dyspozycji również tradycyjne łóżeczko dziecięce bez możliwości rozłożenia. Łóżeczko o powierzchni spania 60x120 cm. Rozwiązanie odpowiednie dla tych z Państwa, którzy planują aranżację pokoju dziecięcego już w trzech latach dziecka, lub dla tych którym potrzebne jest tylko łóżeczko dziecięce do umieszczenia w sypialni rodziców. Jeżeli zdecydowali się Państwo na zakup tylko łóżeczka, to jednak gorąco polecamy komodę z przewijakiem. Zaoszczędzi ona Państwu mnóstwo kłopotów i jest najbezpieczniejszym sposobem przewijania dziecka.

 

Gautier
Zespół projektantów z firmy Gautier z przyjemnością przedstawia bardzo ciekawą kolekcję mebli. Produkcja jest czysto francuska, a skupia się przede wszystkim na harmonii, szczerości oraz spójności. Filozofia, która ma na celu ciągłe zwiększanie jakości a zarazem kładzie nacisk na szczegóły.
Producent przynosi wzornictwo i styl na miarę dni dzisiejszych, a zarazem jest pozytywnie nastawiony do problematyki ochrony środowiska naturalnego, zwłaszcza pod kątem produkcji. Dowodzi tego posiadaniem wiele certyfikatów.

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera

Oferty maksymalnie 2x w miesiącu.
Możesz zrezygnować w każdym momencie.